fbpx

7 грошових рuтуaлів на кожен день, якi принесуть у ваше життя достаток

Бабусині секрети достатку. І справді працює!

Грошей багато не буває, тому ми намагаємося залучити їх в своє життя всіма можливими способами. Є багато рuтуaлів і повір’їв, пов’язаних з отриманням матеріального достатку. Ось вирішила поділитися з вами 7 секретами, які принесуть у ваше життя великі статки. Спробуйте виконувати ці рuтуaли протягом тижня, результат не змусить себе довго чекати.

Якщо понеділок випав на 13-е число, то о 13 годині 13 хвилин, сидячи за столом, відрахуйте 13 монет. Потім перерахуйте їх 13 разів і протягом однієї години витратьте.

вівторок

Якщо знайдете стару почорнілу або подряпану монету, то сховайте її в гаманець. Чим більше будуть купюри біля цієї монети, тим більший прибуток вас чекає.

середа

Розміняйте 5 гривень дрібними монетами і роздайте бідним чоловікам, це позбавить вас від особистих невдач і фінансових неприємностей.

четвер

Перед тим як у четвер вийти з дому, затисніть між долонями складену купюру і піднесіть її до «третього ока» – точці між бровами. Попросіть у грошей допомоги та захисту.

Читайте також: ГOТУВAТИ OДНЕ ЗАДOВОЛЕННЯ! КАРТОПЛЯ В РУКАВІ – НОВИЙ, СМАЧНИЙ І ШВИДКИЙ РЕЦЕПТ

п’ятниця

Напишіть на тоненькій смузі паперу слова: «У городі – кріт, гаманець – мій город, мені біда не страшна. Ти не на мене, я від тебе. Чур! », Папірець зашейте в підкладці одягу або сховайте в гаманець.

субота

Покладіть в мішечок горошину і копійку. Сховайте мішечок на кухні в місце, де його ніхто не побачить. Коли домовик знайде монету і горошину, ваш будинок наповниться грошиками.

неділя

Візьміть блюдце і насипте в нього сіль, під час чого промовляти: «Поки сіль солена, мені печаль і всяка чернь не страшна. Відтепер і назавжди! ». Покладіть гаманець зверху на сіль, а вранці сховайте його в сумку.

Джерело.

You cannot copy content of this page