fbpx
Здоров'я
98% господинь роблять це неправильно: як насправді потрібно мити фрукти і овочі

Більшість овочів для більш швидкого досягнення зрілості обробляють гербіцидами і пестицидами. Ці хімічні речовини шкідливі для здоров’я людини. Великої шкоди можуть завдати і бактерії, які потрапляють на фрукти та овочі на їх шляху з городу до нашого столу. Але є способи, які допоможуть усунути ці шкідливі чинники:

Читайте також: Яку їжу підігрівати повторно небезпечно для здоров’я

Прощайте пестициди!

За даними останніх досліджень, найбільший відсоток пестицидів містять яблука – 98%, потім йдуть полуниця, виноград, салат, картопля або овочі і фрукти, які не мають товстої шкірки. На жаль, саме в шкірці міститься найбільша кількість вітамінів. Розумним рішенням могло стати придбання тільки екологічно чистих фруктів і овочів, але вони, як правило, дорогі і далеко не кожна людина може собі їх дозволити. Щоб виключити можливість потрапляння в наш організм шкідливих речовин, необхідно правильно мити фрукти і овочі.

Покладіть чайну ложку харчової соди в ємність з водою і помістіть туди фрукти і овочі на 15 хвилин. Після цього прополощіть їх у чистій воді.

Ще один простий спосіб вивести пестициди і нітрати з фруктів: змішайте половину чайної ложки харчової соди з 2-3 краплями води. Протріть цією пастою фрукти і овочі, потім омийте їх водою. Вода є основним джерелом чистоти. Є тенденція недооцінювати очищаючі властивості води. Але добре відомо, що воду з-під крана обробляють хлором, який має антибактеріальні властивості і її з успіхом можна використовувати для очищення фруктів і овочів. Помістіть їх в каструлю з водою на 15 хвилин. Якщо ви хочете, можна додати у воду і чайну ложку зеленої глини, а потім ретельно промити плоди під сильним струменем води.

Натуральні засоби

Ви можете вибрати і натуральні миючі засоби, які не містять хімічних речовин. Можна і власними руками створити миючий засіб для плодів. Покладіть жменю солі в воду, додайте маленьку чашечку лимонного соку і 2 – 3 столові ложки оцту. В результаті ви отримаєте дуже ефективний засіб для видалення пестицидів і гербіцидів з фруктів і овочів.

Ще один ефективний спосіб очистки овочів: змішати перекис з водопровідною водою, і за допомогою розпилювача нанести на фрукти та овочі. Залиште розчин на плодах на 10 – 15 хвилин, після чого ретельно промийте плоди проточною водою.

Джерело

facebook