fbpx
Історії з життя
А батьки! Це та ще картина! Ми познайомилися, коли мова пішла про весілля. Такі родичі, що не дай Бог! Батько – водій тролейбуса, мати – вчитель. Самі все життя в селі прожили і жодного уявлення про те, як весілля справжнє відсвяткувати. Якби я намет запропонувала, вони б точно погодились

А батьки! Це та ще картина! Ми познайомилися, коли мова пішла про весілля. Такі родичі, що не дай Бог! Батько – водій тролейбуса, мати – вчитель. Самі все життя в селі прожили і жодного уявлення про те, як весілля справжнє відсвяткувати. Якби я намет запропонувала, вони б точно погодились.

Мій син вирішив одружитися. Здавалося б, я повинна радіти. Але не в нашому випадку. Справа в тому, що мені категорично не подобається майбутня невістка. Вона – звичайна дівчина з провінції. Без будь-яких перспектив і цілей в житті.

Я познайомилася з нею кілька місяців тому. Тоді син привів її до нас в гості. Скажу відразу, що враження вона на мене не справила ніякого. Так, хороша і пристойна дівчинка. Але не більше того. Що мій син знайшов у ній, не розумію! Раніше його дами були яскраві і сміливі красуні. Мій син любив гучні компанії і вечірки. Тепер же раптом йому захотілося затишку і тихих сімейних вечорів. Як ця претендентка змогла зачарувати його, не зрозуміло?

А батьки! Це та ще картина! Ми познайомилися, коли мова пішла про весілля. Такі родичі, що не дай Бог! Батько – водій тролейбуса, мати – вчитель. А провінційні корені, як дають про себе знати! Що не скажеш, все їх бентежить. І то можна б не робити, і це. Я так зрозуміла, що вони не звикли до міських традицій весілля. Їм би намет накрити, та частування вдома приготувати. А тут я, зі своїми пропозиціями. Як я буду знайомити їх зі своїми колегами і знайомими? Про що з ними можна говорити? Мені соромно, що вони стануть моїми родичами! Як уявлю, що нам належить разом проводити свято, аж млосно стає! За що мені таке ?!

Я абсолютно незадоволена вибором сина. Я впевнена, що життя з подібною дівчиною швидко набридне йому. Шкода тільки, що він витратить на неї роки свого життя. Тепер ось я думаю, може мені завадити цьому весіллю? Ну, навіщо йому воно? Ну, яке його чекає життя? Мені терміново потрібно діяти! Може поговорити з майбутньою невісткою і пояснити, що їй не місце поряд з моїм сином? Або краще сказати йому, що вони не пара, і він робить помилку? Пару розмов і він почне сумніватися в своєму виборі, я точно знаю.

Ой, у мене вже голова обертом від цих турбот! Я не можу допустити цього шлюбу! Нізащо! Вчора спробувала м’яко натякнути синові, що, можливо, він поспішає з весіллям? Порадила трохи перевірити свої почуття. Але мій хлопчик сказав, як відрізав, аби я не лізла в його життя. Я аж підскочила: відколи це у нього окреме від мене життя?

Мої подруги поки нічого не знають, для них усе гаразд. Порадитись не маю з ким. Прошу лишень не повідомляти мою фамілію. Буду чекати на поради, адже сама не впораюсь.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

You cannot copy content of this page
facebook