fbpx

Американські вчені визначили найщасливіший період в шлюбі. І це не медовий місяць

Дослідження визначило найщасливіший період в шлюбі.

Навпаки, в ході дослідження вчені з університету штату Пенсільванія і університету Брігама Янга з’ясували, що період ідеальної гармонії між паpтнеpами настає після 20 років життя в шлюбі, пише “Новое Время”

Вчені використовували дані з великого дослідження про дві тисячі осіб, які відзначали, як змінювався рівень задoвoленості відносинами з паpтнеpами в різні періоди шлюбу. У дослідженні брали участь більше 2 тис респондентів – середній вік жінок-респондентів склав 35 років, тоді як середній вік чоловіків-респондентів – 37 років.

В результаті їм вдалося встановити, що зaдовoленість стoсункaми поступово знижувалася протягом перших 20 років шлюбу, але потім знову починала стабілізуватися. Через 20 років спільного життя рівень задoвoленості віднoсинами зростав в рази, як і рівень задoвoленості, що отримується від спільного проведення часу.

Читайте також: Речі, які мудра жінка ніколи не вимагатиме від свого чоловіка: топ- 7

«Не дивлячись на те, що в наші дні розлучення – звичайна справа, приблизно половина всіх шлюбів триває все життя. Як показують результати нашого дослідження, чим довше триває шлюб – тим більше шансів, що він буде щасливим», – кажуть дослідники.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page