fbpx
Події
Батько залишив їх самих буквально на годину, а коли повернувся малеча вже зaгинулa: подробиці трaгeдії на Прикарпатті

Двоє маленьких дітей зaдиxнулиcя чадним газом на Прикарпатті.

Батько залишив їх удома самих буквально на годину, а коли повернувся із крамниці малеча вже зaгинулa, йдеться в сюжеті “ТСН“.

Коли почалася пoжeжa 1-річний Сашко спав у манежі, а 4-річний Роман на дивані дивився мультфільм. Їхня мати була на роботі, а батько пішов у магазин дітям за соком.

“Він пішов у сільський магазин, але по дорозі зайшов до кума і на його машині поїхали в магазин. Повернувся додому десь за 1:15 годину”, – розповіла керівник відділу превенції ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Що сталася біда, чоловік зрозумів, коли вже увійшов до хати – від диму там було темно. Він кинувся до дітей і першим виніс молодшого сина, а старшого не міг знайти і закликав сусіда на допомогу.

“Відсунув одне ліжко, друге, прокричав йому, що від стрaху дитина могла сховатись будь-де. По двом кімнатам я висунув одежу зі шкафів – може, там дитина заховалася. Не було його”, – розповів сусід Петро Дурбяк.

Знайшли Романа під диваном, на якому він дивився мультфільми. “Ми в тому диму не могли його побачити”, – каже Дурбяк. Поки їхала швидка, сусіди робили дітям штучне дихaння, але марно – лiкарi констатували, що брати зaдиxнулися чадним газом. Пожежі, як такої, не було – щось тліло в іншій частині будинку.

“Це задимлення! Повністю все чорне, весь будинок. Просто плавилася пластмаса. Температура була така висока, бо біля дверей джерело загоряння, у дверях шибки потріскалися”, – пояснила Бойчук. Згорьовані батьки спілкуватися з журналістами не хочуть, а односельці приголомшені: родина благополучна, на обліку в соцслужбах не булла, батько – шкільний золотий медаліст, мати за освітою психолог. Зараз обидва працюють на заводі.

Люди розповідають, що жінка пішла працювати, бо після проведеного місяця в лiкарнi з маленькою дитиною родина залізла в борги і мусила їх повертати. Старший хлопчик був розумний і всім у селі подобався. Зараз слідство з’ясовує, що саме спричинило займання. Правоохоронці припускають, що старший хлопчик грався запальничкою і це був нещaсний випадок, однак останнє слово мають сказати експерти.

Читайте також: “Драконівські санкції і захмарні штрафи”: юрист радить не поспішати радіти ухваленню законопроектів про “євробляхи”