Цей мобільний додаток вже давно завоював любов своїх користувачів. На жаль, більшість з них не знайома з усіма секретами Viber. Якщо тобі цікаво, як поліпшити роботу з цією програмкою, тоді ця стаття для тебе.
Приховай інформацію про те, коли ти був в мережі
Зайди в «Налаштування» – «Конфіденційність» і відключи статус «В мережі». Навіть якщо ти зайдеш в Viber, про це ніхто не дізнається.
Приховай статус про перегляд повідомлень
Щоб абонент не дізнався про те, що ти прочитав повідомлення від нього, зайди в налаштування, вибери розділ «Безпека» і зніми галочку з пункту, який відповідає за сповіщення про прочитання повідомлень.
Зберегти пам’ять телефону
Фото і відео з чатів в Viber за замовчуванням зберігаються в телефоні. Щоб не захаращувати його пам’ять, найкраще цю настройку відключити. Зайди в «Налаштування» – «Мультимедіа» і відключи «Зберігати в галерею».
Відправ журнал повідомлень собі на пошту
Щоб створити резервний файл свого журналу повідомлень на комп’ютері, відправ переписку собі на e-mail. У «Вайбер» текст можна переслати так: «Налаштування» – «Виклики та повідомлення» – «Відправити журнал повідомлень».
Приховай фото профілю від невідомих користувачів
Якщо ти не хочеш, щоб фотознімки профілю бачили всі користувачі, тоді зайди в настройки і в розділі “Конфіденційність” вибери «Фото профілю» – «Ніхто». Тепер користувачі, яких немає в списку твоїх контактів, не побачать твоє фото.
Прибери статус «Використовує додаток»
Ще одна можливість: практично всі програми та ігри, які ти встановлюєш на телефон, синхронізуються з Viber. Таким чином, вони є доступними і для інших контактів з твого списку.
Щоб відключити цю функцію, перейди в «Налаштування» – «Конфіденційність» і зніми галочку з пункту «Використовує додаток».
Постав пароль
Якщо ти не хочеш, щоб хтось прочитав твої повідомлення, можна поставити на Вайбер пароль. Сам месенджер не передбачає цього, але таку корисну програму можна легко завантажити в будь-якому App Store і поставити за лічені хвилини.
Популярні статті
- У відповідь на жіночі сльози не треба нікуди бігти. Не треба нікого рятувати. Не треба нікого карати. Обов’язково виявиться, що рятувати і карати треба було зовсім навпаки
- Прийшов син до батька: – Разлучаюсь. Набридло! Права мати – дружина у мене лінива. Скільки можна самому вигрібати? – Прости мене, син, – сказав у відповідь батько
- У селі Демидів на Київщині зруйновано міст через р Ірпінь: названа офіційна причина
- У якому значенні потрібні гроші? Ви самі мені запропонували за дитиною стежити, я на це весь свій час і здоров’я витрачаю. Вся робота має оплачуватись, а просто так я брати не буду. За місяць там всього дві тисячі набігло за харчі. Я на одну пенсію з ним удвох не проживу – зазначила жінка
- А Артем! Господи! Він почав просити в Віталія гроші! Говорив про свій бізнес, що планує розширитися і вкластися в ремонт. Він це говорив про наш сільський не ремонтований магазин з облізлою вивіскою! Я вже не могла цього витримати і поїхала додому