fbpx

“Бoйові водолази і охорона” – Зеленський показав фото з відпочинку на громадському пляжі в Одесі

Цього разу Гарант віддав перевагу більш формальному стилю одягу, ніж попереднього разу, а ось глава його Офісу Андрій Богдан знову позував на фото з огoлeним торсом, пише Канал 24.

Зеленський прибув в Одесу ще 26 липня з неформальним візитом. Так, глава держави відвідав там фестиваль “Ліги сміху”. У цій поїздці його супроводжувала дружина, діти й очільник Офісу Президента Андрій Богдан.

Одеські ЗМІ повідомляли про посилену охорону в місцях, де перебував Зеленський. Так, на морському вокзалі, де відбувалось гумористичне шоу, глядачів пропускали лише через металошукачі, забирали навіть пластикові пляшки та стаканчики.

Натомість президент Зеленський оприлюднив своє фото з одеського пляжу, на якому він позує разом із Богданом. Обидва примостились на шезлонгу, позаду – безліч відпочивальників.

Читайте також: 13 фото, які показують справжнє життя першої леді України

Ми, всюди охорона, боєві водолази, спецконтроль з проходу до моря, на пляж – через рамки. На фоні видно, як засмагають розвідники,
– зіронізував глава держави.

До речі, жартівливим дописом у соцмережах поділився і Богдан.

Своє фото з главою держави і колишнім колегою Зеленського, а тепер – його заміною в гумористичних телепрограмах – Євгеном Кошовим він підписав так: “Президент, голова ОПУ, і прем’єр-міністр”.

Не забудьте підписатись, щоб отримувати більше новин!

You cannot copy content of this page