fbpx

Частинка нашого серця! Сестра – це більше, ніж просто подруга

Сестри – це більше ніж просто подруги. Зв’язок між ними виходить далеко за межі родини. Вони завжди готові підтримати одна одну та стати надійною опорою. Сестра – це найрідніша людина у житті.

Авжеж, є щоденні сварки через будь-які дрібниці, які заповнять їхнє дитинство та юність: бiйки за одяг, постійна конкуренція та кpики одна на одну. Але життя покаже, який важливий зв’язок існує між сестрами.

Часто говорять, що свою сім’ю не вибирають, що це все закладено генетично. Це справді так, оскільки в багатьох випадках між сестрами встановлений сильний зв’язок, набагато міцніший ніж між іншими родичами.

Це більше ніж просто якісь iнтuмні, біологічні чи емоційні зв’язки. Мати сестру – це велике щастя, тому плекайте та бережіть одна одну.

Зв’язок між сестрами перевершує родинні стосунки

Може пройти достатньо часу, після того як сестри посварилися і не підтримують стосунки. Життя ставить людей в такі ситуації, коли гордість або образи за дрібні суперечки беруть верх над почуттями, і це може призвести до миттєвої втрати порозуміння між сестрами.

Проте попри відстань, суперечки і образи, сестрам дуже складно залишатися довго розділеними. І в один момент старша або молодша сестра починає шукати способи примирення.

Телефонний дзвінок, декілька жартів та довгі розмови про минуле – і ніби не було всіх тих сварок та образ. Саме тоді відновляється той зв’язок, якого не зламати, адже він перевірений величезними відстанями.

Те саме виховання, але різні особистості

Трішки дивно, що сестри кардинально різняться між собою, хоча вони і мали те саме виховання та життєвий досвід. Розрізняють декілька типів стосунків між сестрами та братами. Наведемо тільки декілька з них.

  • Існують бунтівні та реакційні типи стосунків між сестрами, вони полягають у тому, що кожна з сестер має свій власний персональний простір, право на голос та на вибір чогось кращого для себе.
  • Інші сестри, навпаки, це океан спокою та порозуміння, саме ці стосунки створюють комфортну атмосферу. Завдяки їхній підтримці, ви зможете відчути, що вас вислухають і зрозуміють в складний час.
  • Діти не будуть копіями своїх батьків. Брати і сестри – ніколи не ті самі особи, часто вони мають дуже різні інтереси та реакції на однакові події.

Саме це допомагає їм зростати і доповнювати одне одного в багатьох аспектах.

Коли слова зовсім не потрібні

Коли вас щось турбує, сестра це побачить до того, як ви це розкажете їй. Зв’язки, які утворилися між сестрами на ґрунті кpoвного споріднення, спільного досвіду та емоцій, призводять до майже миттєвого порозуміння.

Їхня близькість та спорідненість надають їм комфорт.

Якщо у сестер з’являються друзі, паpтнери на яких можна покластися, вони надають перевагу ділитися одкровеннями одна з одною, розуміючи, що людини ближче просто немає.

Відмінності та дистанції не мають значення

Не має значення, які відстані розділяють сестер, вони завжди виберуть той шлях, який покращить їхні стосунки.

Вони завжди знайдуть порозуміння між собою і підтримають одна одну в складні моменти, незважаючи на власні проблеми.

Ніхто не скаже вам правду, тільки сестра

Роки проходять, але ніхто вам не скаже такої правди, як сестра. Ви завжди можете розраховувати на неї, адже вона не стане обманювати чи недоговорювати правду.

Сестра завжди готова заспокоїти, але вона ніколи не буде обманювати, адже вона розуміє, що щирість – це запорука міцної сім’ї.

Читайте також: Поки всі дивляться на новонароджену дитину, мама нової мами дивиться на свою дочку. Ні її чоловік, ні свекруха, ні сестра не можуть бачити те, що бачить рідна мати

Сестри завжди будуть більше, ніж просто друзі одна одній, адже вони так багато пройшли разом. Дитинство, перемоги та невдачі в юному житті сестри розділяють на двох, так само, як і особисті тріумфи та падіння.

Вони готові підтримати словами та діями.

Якщо між вами та вашою сестрою є якісь непорозуміння, то краще проковтніть їх, бо це того не варте.

Життя набагато простіше, ніж ми думаємо, тому потрібно берегти одне одного, а підтримка братів і сестер є винятковим подарунком, який потрібно постійно оберігати.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page