fbpx
Історії з життя
Через кілька днів після того, як син привіз мені гроші, в нашій родині розгорілася суперечка. Я ж просила гроші у сина, невістку до відома не ставила. А тут, вона все дізналася, і заколотила справжню виставу!

Ось уже півроку як я вийшла на пенсію. З одного боку, сам цей факт мене радує, так як я багато і тяжко працювала, і тепер можу нарешті відпочити. Але з іншого, у мене зовсім крихітна пенсія. Так що там розповідати, ви і самі знаєте, які зараз пенсії! Загалом, отримую я копійки! Але, пишу я не про це абсолютно. У мене інша проблема.

Справа в тому, що з початком опалювального сезону у мене не вистачало грошей і накопичився борг. Рахунки великі, ціни на продукти високі, а ще й пігулки треба купувати, так як у мене купа болячок в силу віку. Якийсь час я намагалася протриматися, як могла. Перекривала одні платежі іншими, але піл кінець літа сума боргу так і не знизилася, а не за горами вже новий опалювальний сезон. Довелося здатися! Сама я все потягнути не в силах!

Як би соромно не було, я вирішила звернутися до свого сина. Знаю, що у нього своя сім’я, діти і все таке, але що робити! У кого ще попросити? Що робити? Загалом, набралася сміливості і зателефонувала йому. Скажу вам, що мій син – добрий і турботливий чоловік. Він і сам неодноразово пропонував мені допомогу, але я завжди відмовлялася. Якось викручувалася. А тут не змогла! Довелося просити грошей.

Знаєте, я й не хотіла, але вибору в мене не було. Як я і очікувала, мій синочок відразу ж погодився допомогти мені. Він у мене чудовий! Я добре його виховала! Скажу чесно, я не просила у нього зайвого. Все заздалегідь розрахувала, розпланувала і не взяла ні копійки більше! Знаю, як синові важко дістаються гроші, і те, що у нього дружина і двоє діток. Загалом, я попросила виключно необхідну суму грошей і нічого для себе особисто. Тільки частково на оплату комунальних послуг, все інше я подужаю і сама. Не можу ж я жити повністю на його гроші!

Через кілька днів після того, як син привіз мені гроші, в нашій родині розгорілася суперечка. Я ж просила гроші у сина, невістку до відома не ставила. А тут, вона все дізналася, і заколотила справжню виставу! Як тільки я прийшла до них, на мене чекав просто шквал обурення! Чесно, я оторопіла і не могла вставити і двох слів! Я завжди знала, що моя невістка ще та мегера, але не думала, що вона така злюща! Що вона тільки мені не говорила! У чому тільки не звинувачувала! Загалом, підсумком її тиради було те, що я мало не вимагаю у них гроші, сиджу на шиї і взагалі, відриваю у власних онуків мало не останню копійку!

Знаєте, мені було так прикро! Просто сльози на очі навертаються, як згадаю все це! Я не знала, що сказати їй, і просто мовчки вибігла з квартири! Син в той час був на роботі і нічого цього не чув. Захистити мене було нікому. Та справа і не в захисті зовсім! Мені просто так прикро і гірко, вам не передати словами! Я ніколи раніше не відчувала подібного! Як так? Я ж не у чужих людей попросила грошей, а у власного сина! Тим більше що це саме він заробляє їх, а невістка сидить вдома на всьому готовому! І що тепер мені робити? Може повернути гроші синові і викручуватися самій? Як вирішити цю ситуацію?

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

facebook