fbpx
Дозвілля
День весняного рівнодення-2018: чого не варто робити, щоб не накликати бiду

2018 року День весняного рівнодення настає 20 березня. Суть цього унікального явища природи зводиться до того, що “в момент рівнодення центр Сонця в своєму видимому русі по екліптиці перетинає небесний екватор”, пише “Сегодня”.

Ця дата не тільки відзначає наступ астрономічної весни, але також є першим днем за 6 місяців, коли на північному полюсі Землі вперше сходить Сонце. У народі з цим днем пов’язано чимало традицій.

Що таке День весняного рівнодення?

Цього дня Земля, обертаючись навколо своєї уявної осі, що проходить через полюси, одночасно рухаючись навколо Сонця, знаходиться в такому положенні по відношенню до світила, що сонячні промені, що несуть теплову енергію, падають прямовисно на екватор. Сонце переходить з південної півкулі до північної, і цими днями у всіх країнах день майже рівний ночі. Весняне і осіннє рівнодення вважаються астрономічним початком відповідних пір року.

Читайте також: Великдень 2018 року: у скільки українцям обійдеться святковий кошик

Зазначимо, що Новий рік в деяких країнах, наприклад, Ірані, Афганістані, Таджикистані, Казахстані, Киргизстані, Узбекистані – практично у всіх країнах Великого шовкового шляху, починається саме цього дня.

Що не можна робити на День весняного рівнодення? 

Люди вірили, що День весняного рівнодення – це день, коли нечиста сила має велику владу і силу. Цього дня не можна думати про погане, всі негативні думки дуже швидко можуть стати реальністю.

Сумувати на День весняного рівнодення не можна ні в якому разі, інакше так і проведеш цей рік в зневірі і нещасно. Вважалося, чим радісніше і веселіше пройде цей день, тим краще пройде і весь рік.

На день весняного рівнодення не можна сваритися, засмучуватися, з’ясовувати стосунки з близькими. Найкраще провести цей день у колі родини або з коханою людиною.

Що потрібно робити в день весняного рівнодення 2018?

Перше, що важливо зробити в день весняного рівнодення, – це зайнятися прибиранням житла. Необхідно ретельно прибрати та звільнитися від усього, що вже не потрібне. Переберіть старий одяг, посуд, косметику тощо. Швидше за все, ви знайдете, що можна викинути. А якщо вам шкода викидати свої речі, то віддайте їх комусь або обережно складіть в пакети та поставте біля сміттєвого контейнера. Обов’язково знайдуться люди, яким вони можуть знадобитися. Таким чином ви очистите своє помешкання від старої та непотрібної енергетики, зробите добру справу для нужденних і звільните місце у своєму житті для всього нового і позитивного.

У день весняного рівнодення слід планувати своє майбутнє. Робити це потрібно на папері. Є кілька правил, яких варто дотримуватися: формулюйте свої плани чітко, до дрібниць (якщо ви хочете машину, то вказуйте назву марки, колір тощо); складайте свої плани в позитивній формі (подумки уявляйте, що ви вже маєте те, що хочете); проставляйте дату, до якої ви хотіли б здійснити бажане.

Також в день весняного рівнодення потрібно позбутися негативних думок. Складіть на папері список всього, що хвилювало вас минулого року, та спаліть його. Цей ритуал звільнить вас від негативу.

Читайте також: Небайдужі рятують від холоду та голоду лелек, що повернулися в Україну(відео)

Ще цього дня потрібно очистити своє тiло. Ви можете просто прийняти душ або полежати в гарячій ванні із запашною піною. Дуже важливо: в день весняного рівнодення можна продовжити свою молодість! Усі косметичні процедури вплинуть на шкіру та красу особливо сильно. Тож саме час зробити маску для обличчя та волосся.

В жодному разі не можна злитися. Дуже уважно поставтеся до своїх думок, адже вони можуть вплинути на вас найбільш непередбачуваним чином. Тому контроль негативних думок сьогодні дуже важливий.

Цього дня наші пращури влаштовували яскраве та веселе свято. Вони готували багато смачних, але пісних страв, веселилися та раділи рівноденню. Тому і нам слід постаратися провести цей день якомога яскравіше та веселіше. Більше посміхайтеся, жартуйте, слухайте енергійну та веселу музику

І ще в день весняного рівнодення слід прощати. Якщо у вашому житті є люди, яких ви не можете за щось пробачити, то обов’язково постарайтеся зробити це сьогодні. Ось побачите, ваше життя від цього зміниться тільки на краще!

Прикмети:

Якщо хмари швидко пливуть по небу і високо, погода в подальшому буде хорошою.

Якщо тепло 20 березня, то заморозків вже не буде.

А ось якщо на День весняного рівнодення трапляється заметіль і сніг лягає на поле хвилями, буде хороший урожай хліба та овочів.

Яка погода на рівнодення – така і всі наступні сорок днів буде.

Побачили, як летить зграя птахів – до хорошого зернового врожаю.

You cannot copy content of this page