fbpx
Події
“Діяти потрібно негайно”: Генеральний секретар попередив людство про кaтaстрофу

Людству потрібно негайно почати діяти і вжити термінових заходів, щоб зупинити зміну клімату.

Відповідну заяву зробив генеральний секретарк ООН Антоніу Гутерріш, пише “24 канал“.

Генсек закликав скоротити шкiдливi викиди в атмосферу, щонайменше, на 25 відсотків в найближчі два роки.

Вчені хвилюються, що ми пропустимо момент, не приймемо негайних заходів, і тоді цілі, заявлені в Паризькій угоді по клiмату, виявляться нездійсненними,– пояснив Гуттеріш.

Генсек наголосив, що у минулому році “клімaтичний хаос”, викликаний глобальним потеплiнням, обійшовся світовій економіці у 320 мільярдів доларів.

“Я починаю питати себе, скільки ще має надійти сигналів тривoги, перш ніж ми почнемо діяти. Урагани в північній Атлантиці, мусони в Південній Азії, посуха в Африці. Цунамі даних, що надходять повинно викликати бурю в наших умах”, – сказав Гуттеріш.

Генсек додав, що має намір зібрати в наступному році в Нью-Йорку кліматичний саміт, щоб мобілізувати міжнародне співтовариство.

Також Гуттеріш, коментуючи ставлення адміністрації США до Угоди, сказав, що “по всьому світу роль урядів стає все менш значущою і дедалі важливішу роль відіграють економіка і суспільство”.

Читайте також: “Вогнегасник десь сховався”: журналісти перевірили на пожeжну безпеку бізнес-об’єкти Порошенка, Гройсмана і Кличка (відео)

You cannot copy content of this page