fbpx
Дозвілля
Для тих, хто шукає ідеальну: жінка якої професії зробить вас найщасливішим

Щоб бути щасливим обов’язково потрібно знайти свою людину. Для кожного є свої критерії, але, як виявилося, професія теж має свій вплив на вибір, пише “Сегодня”.

Якщо чоловіки шукають ідеальну дівчину, щоб одружитися, психологи радять звернути увагу на медсестер. На їхню користь можна віднести не тільки вміння доглядати за вами під час хвороби.

Ось 12 причин, через які чоловіки, які вступають в шлюб з медсестрами, дуже щасливі:

12. Достатньо часу один для одного

Оскільки медсестри працюють позмінно, вони можуть частіше перетинатися зі своїми чоловіками. Для деяких пар це ідеальний варіант, так як в обох є достатньо часу, щоб бути і на самоті, і разом.

11. Медсестри дуже розумні

Медсестри повинні мати вищу освіту, а багато хто продовжує займатися самоосвітою і після отримання диплома. Коли ви одружуєтеся з медсестрою, вам буде про що з нею поговорити.

10. Медсестри можуть підтримати

Для лікування пацієнтів на різних стадіях хвороби щодня потрібен особливий навик: поєднання жорсткості і доброти. Вони повинні допомагати своїм пацієнтам у важкі часи і підтримувати їх, коли вони знаходяться в гіршому становищі. Медсестри мають справу з людьми в найважчі часи і приносять комфорт і підтримку, коли вони цього потребують.

Читайте також: Стою в черзі в аптеці. Черга за мною і переді мною гигоче. Я трошки ніяковію

9. Медсестри мають більш глибокий погляд на життя

Оскільки вони мають справу з життям і смepтю на роботі, медсестри не розпорошуються на дрібні речі вдома. Вони не працюють над зламаними краном або вікном, тому що займаються набагато більш серйозними проблемами на роботі. Простіше кажучи, вони знають, що важливо, а що ні в цьому світі.

8. Медсестри співчутливі і добрі

Люди, які вважають за краще працювати медсестрою, зазвичай, дуже добрі. Вони відчувають себе повноцінними, коли вони служать іншим і цим покращують своє життя. Вони, як правило, ставлять потреби інших людей і сім’ї вище своїх і дуже безкорисливі.

7. Медсестри – хороші слухачі

Медсестри повинні слухати хворих пацієнтів, які переживають важкі часи. Вони повинні проявляти співчуття і пропонувати підтримку. У них є здатність говорити пацієнтам через їх страхи і вони приносять цей талант в стосунки.

6. Медсестри допомагають у важкі часи

Медсестри навчаються для того, щоб заспокоювати людей в стресових ситуаціях і зосередитися на тому, що важливо. Дружина – медсестра буде робити те ж саме для вас.

5. У вас є партнер в надзвичайних ситуаціях

Медсестри навчені реагувати на надзвичайні ситуації, вони дійсно гарні в цьому. Вони звикли працювати під тиском, знати, як розподіляти пріоритети і приймати важливі рішення в розпал кризи. Це чудова риса, яка буде у неї по життю.

4. Медсестра – дружина з привілеями

Працюючи в охороні здоров’я, медсестри знають про все найкраще в своїй області. Вони знають, хто кращий лікар, де можна знайти кращі медичні послуги. У них є знання, щоб підтримувати сім’ю здоровою. Крім того, вони першими помічають, коли член сім’ї потребує медичної допомоги, вони можуть вирішити більшість таких проблем самостійно.

3. Медсестри хороші командні гравці

Ви не зможете вижити в професії медсестри, якщо не будете тісно співпрацювати з іншими медсестрами. Це дуже просто: якщо ви не працюєте разом і не допомагаєте один одному, робота ніколи не буде виконана. У шлюбі з дітьми – це безцінне.

2. У медсестер завжди є стабільний дохід

Догляд є однією з небагатьох професій, які забезпечують стабільний дохід. Медсестри користуються великим попитом у всьому світі, зарплати можуть бути хорошими і завжди є невеликий прибуток з боку. Коли ваша друга половина – медсестра, це безцінно в скрутні фінансові часи.

1. У медсестер чорний гумор

У медсестри не буває нудного робочого дня. Її день наповнений воюючими пацієнтами, заворушеннями, неймовірними стражданнями і багато чим іншим. Через це у більшості медсестер дуже чорний гумор і багато цікавих історій, які вони розповідають за келихом вина.

facebook