fbpx

Донька каже, що через мою впертість і незрозумілі якісь надумані переконання у неї родина руйнується. Бачте, свати мої їй такі ж батьки, як і я. Ну з цим я можу і погодитись, ось тільки не розумію, чого маю їм грошима допомагати

Донька каже, що через мою впертість і незрозумілі якісь надумані переконання у неї родина руйнується. Бачте, свати мої їй такі ж батьки, як і я. Ну з цим я можу і погодитись, ось тільки не розумію, чого маю їм грошима допомагати.

Вісім років тому моя донька заміж вийшла. Петро в неї досить таки хороший чоловік. Уже в них син першокласник і донечка є маленька.

Увесь цей час живуть вони у великому будинку під Києвом. Дім розділено на двоє. Свого часу свати спеціально таку ату велику будували, аби потім син із сім’єю жив коло них.

Так ось. Надумали мої свати робити великий ремонт цього літа. Справа хороша і потрібна. Зміни там у них заплановано колосальні. от тільки всі вони вирішили, що я повинна їм допомагати.

Донька подзвонила мені ще в квітні місяці. тоді вона сказала, що буде щось там у ванній кімнаті міняти і попросила передати їй шістсот євро. Сума досить значна, це більша половина моєї зарплатні, а в мене ж ще й менша доня студентка є.

Читайте також: Мій чоловік ще при знайомстві сказав, що має дуже цікаві стосунки з батьками. Я тоді не надала значення його словам, та й нащо мені тоді були його мама і тато. Але ось ми вже третій рік у шлюбі, маємо доньку і нарешті значення його слів до мене таки дійшло

Я звісно ж, дитині своїй відмовити не змогла – таки передала ті гроші. І тут, у травні донька до мене знову з тим же проханням. І знову гроші на те ж просить. Я ж добре пам’ятаю, що в минулому місяці на це вже їй передавала, тож запитала, як так. Погодьтесь, за два місяці тисячу двісті на одну і ту ж ванну кімнату трішки занадто.

От тоді моя доня мені історію з ремонтом і розповіла.

— Матеріали нині дуже дорогі, свекри на такі гроші не розраховували, а вже все розібрали. Я ж тут живу, тож повинна і свою частку внести. тим паче, вони ж знають, що ти гарно заробляєш. Та й на все готове я прийшла, а так буду себе впевненіше відчувати і матиму права сказати, як робити, аби мені було до вподоби, а не слухатись свекруху і свекра.

Я й оніміла. Тобто, моя донька вирішила, що я передаватиму щомісяця кругленьку суму на ремонт дому її свекрів?

Звісно, я сказала, що не буду допомагати. Я тут до чого узагалі. Розібрали вони, а робити за мої гроші бо я їх заробляю за кордоном. У мене ще одна донька є студентка, та й про свій дім я подумати повинна.

Чого я повинна по-суті чужим людям ремонти колосальні оплачувати? Бо там моя донька проживає і онуки? так вона там заміж вийшла у них своя сім’я. Я до чого?

Тепер донька на мене ображена, бо вони, бачте, вже все розпланували, а я їх підвела. Говорить, що через мене і мої якісь незрозумілі надумані переконання у їхній родині псуються стосунки.

Скажіть, хіба моя позиція незрозуміла і надумана? Ну ви б хіба не так на моєму місці вчинили б?

18,06,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page