fbpx
Дозвілля
Доведено фізикою: твої думки формують твою долю

Закон квантової фізики: Ви завжди! Завжди! Без винятків отримуєте той результат, який очікуєте!

Багато людей кажуть: це самообман радіти поразкам і дякувати за кaтастрофи. Це маячня. І вони мають рацію. Але хіба їх правда приносить їм щастя?

Більшість людей на неприємності реагують стандартно: роздратуванням, агpесією і негативом. Людина починає боротися з ситуацією, відчуваючи всередині себе опір. Це помилка: вірити, що за допомогою роздратування можна поліпшити ситуацію.

Яка мета у негативу? Ніякої мети у нього немає. Навпаки, роздратування і агpесія створюють ще більше негативу.

Вчені, які вивчають квантовий світ кажуть: весь світ – енергія. Всі частинки знаходяться одночасно скрізь. Це називається квантова невизначеність. Це парадокс. Поки немає спостерігача – людини – світу не існує. Але це науковий факт.

Всі елементарні частинки змінюють свій стан від простого спостереження за ними. Тобто очікування людини завжди впливають на результат експерименту. Кожна людина права на 100%. Ви завжди спочатку вірите в щось, а потім знаходите підтвердження своїм переконанням.

Наприклад, ви вірите, що грошей не вистачає. І це правда. Вам їх постійно не вистачає. Або в цьому місті неможливо знайти хорошу роботу. І ви знову маєте рацію. Але поряд з вами через дорогу живуть люди, яким вистачає грошей на все. І вони працюють на хорошій роботі. Чому? Їм пощастило? Ні.

Читайте також:  Всього два правила, які змінять ваше особисте життя нaзавжди

Закон квантової фізики: Ви завжди! Завжди! Без винятків отримуєте той результат, який очікуєте!

Якщо Ви не згодні з моєю точкою зору, ви маєте рацію на 100%. Але ваша точка зору приносить вам спокій, ясність, радість? Допомагає вона легко зустрічати всі перепони і, граючи, їх долати? Якщо відповідь так, я із задоволенням у вас повчуся. Чесно.

Особистий досвід

Коли я пошкодив руку, я був у відчаї. Лікарі мені сказали, що це інвалiднiсть. І я повірив. А потім я прочитав про людей, які відновили себе зі стану «фаpшу» після жаxливих тpавм. І я повірив, що таке можливо. Результат: тепер моя рука абсолютно здорова.

Я 15 років вірив, що бідність – це вирок. Багато працював і все даремно. А потім повірив, що я легко можу досягти фінансової свободи, і все вийшло. Я вірив, що треба боротися з життям, і мій світ був небезпечним, підступним і жоpстоким. Тепер я вірю: я захищений завжди. Все для мого щастя. Мій світ піклується про мене. І тому я всьому кажу «Ура!!!»

Кожну мить ми робимо вибір. Кожну секунду ми створюємо свою реальність.

Кожен раз, коли з вами відбувається щось, чого ви не хочете, у вас є вибір. Ви потрапляєте на квантове перехрестя. І якщо ви розсердилися, ви звернули не туди. Ви звернули в злий світ.

Якщо Вам там подобається, все добре. Якщо ні, скажіть собі: «Ура!!!» Все добре. І ласкаво просимо в реальність! Реальність завжди добра і нейтральна. Тільки ваші думки, оцінки забарвлюють її.

Коли ви щиро радієте кожному досвіду, всі ваші проблеми вирішуються самі. Навіть якось незвично, не вистачає вiйни. Якщо Ви ще не Навоювалися, повоюйте. Але особисто мені більше подобається мир і спокій.

Поділіться вашим досвідом єдності з життям, впевнений, ви зможете допомогти багатьом людям жити радісніше і простіше.

Юpій Токаpев

Опубліковано 22 грудня 2018 року

You cannot copy content of this page