fbpx
Дозвілля
Головна причина, чому чоловік йде від жінки, завжди одна

Якщо ви хочете штучно зробити так, щоб чоловік не зміг без вас обійтися, – чекайте. Він обов’язково викрутиться і з цієї ситуації, щоб знову знайти цілісність і свободу самостійно розпоряджатися своїм життям.

Не працюють практично всі маневри по утриманню чоловіка: ні ревнощі, ні гроші, ні вaгітність, ні погpози нaклaсти на себе руки. Не має значення ні ваша фiгура, ні вага, ні зріст. Зовсім не важливо, як і у що ви одягаєтеся, що ви робите з косметикою і з волоссям.

Якщо чоловік вирішив піти – він піде, це психологія чоловіків. У кращому випадку, ви затримаєте його на деякий час.

І хоч як би вам не було бoляче, є для Вас і хороша новина: конкретно Ви тут абсолютно ні при чому. Ідуть не тому, що ви щось зробили, або чогось не зробили, або не так зробили. Всі ці міркування, як то кажуть, на рівні пoяса. А справжня причина – на рівні духу. І земні, матеріальні маневри на дух впливу не мають.

Читайте також:  Речі, які мудра жінка ніколи не вимагатиме від свого чоловіка: топ- 7

І не те, щоб ви вже зовсім ні при чому. Якщо було все добре, значить було ще щось і не так. Але воно благополучно ігнорувалося, поки чоловік не знайшов для себе рішення проблеми.

Чому я не говорю про те, хто винен в тому, що чоловік іде? Та тому, що глибинна причина, практично завжди, – це те, що чоловік не отримував з Вами щось дуже важливе для нього. Але це важливе, швидше за все, знаходиться за межами Ваших можливостей.

Нам всім здається, що якби ми знали, що, ми б все зробили для своїх коханих. Але не потрібно звинувачувати себе. Ви все одно саме те, що потрібно, не змогли б зробити. Навіть, якщо Вам про все в подробицях розповісти. Адже погодьтеся, якщо Ваш чоловік хотів би бачити у Вас спокійну, поступливу домогосподарку, яка пече пиріжки, а Ви – активна, творча натура, непосида, вічно спрагла до пригод, що ненавидить кухню, у Вас немає ніяких шансів «зробити для нього все». Ну, і навпаки. І всіляких таких «невідповідностей» може бути безліч, хоча досить і одного.

Ви запитаєте, а що ж робити? Що-що: плакати, стpаждати і розуміти, що назад дороги немає. Починайте потихеньку думати про те, що ці уроки пройдені, і пора переходити до наступного класу. А там нові перспективи, нове життя і нові можливості.

Успіхів!

За матеріалами.

Опубліковано 26 січня 2019 року

facebook