fbpx
Дозвілля
Доленосне рішення: Галя у фіналі шоу “Холостяк” отримає пропозицію від якої не можливо відмовитися (фото, відео)

В 11 випуску шоу “Холостяк-8” Рожден Анусі обрав дівчат, які поборються за його серце у фіналі проекту. Отож, фіналістками реаліті стали Іванна та Галина! Кого ж обере холостяк у фіналі – ми дізнаємося вже у п’ятницю, 25 травня, а тим часом знайомтеся ближче із двома красунями!

Шоу “Холостяк 8” підходить до завершення! Останнім випробуванням для учасниць перед фіналом Рожден Анусі обрав знайомство зі своїми батьками. В 11 випуску співак вирушив до рідної Одеси із трьома дівчатами, пише Радіо Максимум

Читайте також: ГАЛЮ НЕ ЗЛЯКАВ НАВІТЬ КОНТРАКТ: У ФІНАЛІ «ХОЛОСТЯК 8» СТАВСЯ СКAНДAЛ

Наталя, Галя та Іванка познайомилися із рідними Рождена, але для першої дівчини це стало останнім кроком на проекті. Так, на церемонії троянд холостяк вручив омріяні квіти Галині та Іванні, і саме вони стали фіналістками проекту. Кому саме Рожден подарує заповітну каблучку – стане відомо вже в 12 випуску 8 сезону шоу Холостяк, який ми побачимо 25.05.2018 о 20:00!

Холостяк 9 – хто пройшов у фінал

Нумо знайомитися із фіналістками проекту ближче.

Галя, 24 роки

▫Зараз я намагаюсь зробити сама висновки з того, що побачила у випуску: я така погана, я така «ни о чём», така без цілей і не складена особистість, яка не досягнула нічого в свої роки тільки сиділа вдома і «плювала насіння в потолок»…Бо по іншому, з побаченого, я це описати не можу! Оскільки я почала з правди, тоді, чого б мені це не коштувало, але я її донесу до кінця! ▫Шкода, що найромантичніше шоу країни зуміло показати мене лише з таких сторін. ▫Чому я пішла на шоу «Холостяк»? Свою участь в проекті я розглядала, як можливість раз і назавжди поставити крапку у старих стосунках та хоча б спробувати побудувати нові, оскільки сама у житті за довгий термін цього зробити не наважилась. ▫До чого приводять амбіції? З самого дитинства я прагнула досягнути неабияких висот власними зусиллями. Тому дрібниці мені великого задоволення не приносили. Мої амбіції переважали над моїми можливостями та результатами. І це мене вводило в глибоку депресію. ▫П`ять років у відносинах були ніби паузою у житті. На жаль, я не змогла в них реалізуватись, як особистість. Звичайно, коли кохаєш, можна чекати і вічність та пробачати будь-що. Мабуть і я б так дальше робила, якщо б там був розвиток та я бачила майбутнє. Тому якщо у стосунках ти почуваєшся в будь-якому випадку одиноким та непотрібним, тоді важливо вчасно зробити правильний вибір вже тільки заради себе. ▫Кожен період в житті має певні етапи: •Дитинство – прожила щасливо і дуже весело! •Студентські роки були насиченими: по шість сесій в рік, на три університети, на дві країни. •Стосунки – від палкого кохання до «хворих» та жорстоких відносин. ▫На тому етапі свого життя, коли я йшла в проект, я не досягла висот щоб прийти і ними хвалитись! Але я радію тому, що маю! Тому не потрібно так легко та просто все знецінювати! В кожного свій досвід! Не знаю хто як, але я йшла на проект і моя ставка була на любов! ⤵⤵Продовження в моєму коментарі⤵⤵⤵

Публикация от GalinaPrystash (@galinaprystash)

Знак зодіаку: Телець

Місто: Самбір

Освіта: Львівський національний університет ім. І.Франка, фінанси і кредит; теле- і радіомовлення. AUIBG (Болгарія), готельно-ресторанний бізнес у туристичному сервісі

Наразі Галя не працює, але має досвід роботи журналістом на львівському телебаченні, у газеті “Голос Самбірщини”, в обласних і районних місцевих радах; складання передвиборних програм і написання текстів для публічних виступів для депутатів.

Читайте також: ІВАНКА З «ХОЛОСТЯКА» ЗНЯЛАСЬ У НАДЗВИЧАЙНО НІЖНІЙ ФОТОСЕСІЇ (ФОТО)

Ідеалу чоловіка в неї теж немає. “Головне, щоб був трохи вищий за мене (а це 180+) і брюнет. Не товстий, звичайно. І з сірими очима, як у мене”, – ділиться вона. На проект Галя прийшла, аби знайти кохання.

Іванна, 21 рік

Знак зодіаку: Овен

Місто: Луцьк

Освіта: КНУКіМ, менеджмент соціокультурної діяльності

Іванна працює перекладачем польської мови. Вона вважає себе надзвичайно ceкcуaльною жінкою, але водночас визнає, що ще ніколи не любила. На проекті Холостяк дівчина прагне знайти харизматичного, цілеспрямованого, розумного, дбайливого, сильного, ceксуaльного, надійного та з почуттям гумору.

Читайте також: “ЦЕ ВСЕ ШОУ!”: ЗАРАЗ Я ШКОДУЮ ПРО ТЕ, ЩО ПРИЙШЛА НА “ХОЛОСТЯК-8”, – ОЛЬГА

Дивіться онлайн відео анонсу фіналу шоу Холостяк 8?

You cannot copy content of this page