fbpx
Дозвілля
Хтo ж стaне переможцем у найромантичнішому шоу “Холостяк” (відео)

В шоу “Холостяк” 8 сезону за серце Рождена боролися 26 дівчат, але у фінал потрапили лише двоє – Іванна та Галина. У фінальному випуску шоу 25 травня дізнаємось, кому з цих двох дівчат Рожден запропонує руку та серце, пише 24канал

Головним героєм шоу “Холостяк” 8 сезон став музикант, співак та саунд-продюсер Рожден Анусі (сценічне ім’я ROZHDEN). Під час шоу всі дівчата боролися за його увагу, як могли – зовнішнім виглядом, ініціативністю, оригінальними подарунками, творчим підходом і почуттям гумору.

Читайте також: ДОЛЕНОСНЕ РІШЕННЯ: ГАЛЯ У ФІНАЛІ ШОУ “ХОЛОСТЯК” ОТРИМАЄ ПРОПОЗИЦІЮ ВІД ЯКОЇ НЕ МОЖЛИВО ВІДМОВИТИСЯ (ФОТО, ВІДЕО)

Але з 26-ти учасниць до фіналу потрапили лише двоє – 24-річна Галина та 21-річна Іванна. Галина родом із Львівщини (Самбір), вона закінчила ЛНУ ім. І.Франка та AUIBG (Болгарія). На момент зйомок шоу дівчина не працювала, але має досвід роботи в ЗМІ. Іванна родом із Луцька. Дівчина закінчила КНУКіМ та наразі працює перекладачем польської мови.

Хто ж з них переможе та отримає пропозицію руки і серця від Рождена – дізнаємось вже зовсім скоро, 25 травня під час фінального випуску шоу. А як гадаєте ви – хто з дівчат має більше шансів на перемогу?

В цю п`ятницю фінал #холостяк8

Публикация от Холостяк СТБ (@holostyakstb)

You cannot copy content of this page