fbpx
Історії з життя
Іринка стала матір’ю в 15 років, в десятому класі школи. І протягом п’яти років приховувала, хто батько маляти

Матір Ірини дізналася про стан доньки пізно. Дівчинка завжди була повненький і мама думала, що та просто додала кілька кілограмів. Але коли була помітна серйозна надбавка це спантеличило матір, і та вирішила відвести доню на огляд. На прийомі у спеціаліста вся правда і розкрилася.

Мама страшенно розізлилася. Вона виховувала доньку одна, і ось тепер ще й внучка! Гаразд би в старшому віці, але в 15 років!

До того ж Ірина ретельно приховувала ім’я батька дитини. На всі розпитування не реагувала і не говорила, хто батько.

У школі ця новина про десятикласницю викликала справжній фурор. Всі навперебій говорили про те, від кого ж «залетіла» школярка. Але Ірина наполегливо зберігала мовчання.

На літніх канікулах з’явилася Аліса. Кмітлива блакитноока дівчинка. Мама Аліни взяла декретну відпустку, щоб сидіти з онукою. Ірина закінчувала 11 клас. Намагалася з усіх сил, хотіла вступити на бюджет.

У неї це вийшло. Ірина поїхала вчитися в сусіднє місто, майже всі турботи про Алісу лягли на бабусю і прабабусю. Правда дівчина відразу ж влаштувалася підробляти.

Крім цього, вона щомісяця мала невелику грошову суму. Вона вперто не говорила ім’я батька Аліси і відмовлялася пояснювати, звідки у неї гроші.

Коли Алісі виповнилося три рочки, Ірина забрала її з собою. На той час вона працювала в одному з рекламних агентств і вчилася, квартиру орендувала.

Аліса росла не по роках розвиненою дівчинкою. О третій вона вже щосили рахувала, знала букви, була допитливим малятком. Ірина влаштувала її в садок і жила разом з донькою. Мамі вона так і не зізналася, хто батько Аліси.

Закінчивши університет, дівчина стала повноцінно працювати в компанії, в якій підробляла під час навчання.

Це сталося влітку, Алісі мало виповнитися шість років. Ірина прийшла додому з молодим хлопцем, в якому мама впізнала її однокласника. Це був батько Аліси, безсумнівно. Одні очі, русяве волосся і вуха.

Ірина розповіла, що це Андрій весь час допомагав їй. Вони разом вирішили приховати від усіх факт батьківства Андрія. Він збирався вступати до військової академії і поява дитини могла порушити його плани.

Але весь цей час молодий чоловік передавав Ірині гроші і крадькома зустрічався з донькою. Він закінчив навчання і вирішив одружитися з коханою, яка чекала його довгих шість років.

Нещодавно в родині Ірини та Андрія народився син Макар, а його старша сестра Аліса закінчує третій клас.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

facebook