fbpx
Дозвілля
Історія з життя: чому плачуть дружини мільйонерів

Давайте зізнаємось: багатоучасних дівчат і жінок мріють вийти заміж за багатія-мільйонера і жити решту життя розкошуючи і ні в чому собі не відмовляючи. Ось і одна моя колега все життя шукала собі принца на новенькому «мерседесі».

Робила вона заради цього майже все: кожні два тижні була в салонах краси, намагалася одягатися розкуто і крутилася виключно в дорогих ресторанах в надії, що її нарешті помітить якийсь багач.

Була вона майже професійною звaбницeю. Гроші на все давали їй менш успішні хлопці, яких вона помахом руки могла змусити робити все, що завгодно.

Частенько вона жартома глузувала з мене, мовляв одяг у мене непримітний, а сама я взагалі схожа на мишу. Мене це особливо не зачіпало, бо у мене є прекрасний чоловік, який любить мене такою, яка я є і робить мене щасливою.

Зовсім недавно вона прийшла до мене за порадою і розповіла цю історію. Вона дозволила розповісти це в мережі, щоб захистити юних і не дуже дівчат від небезпеки.

Мою подругу звуть Катя. Зустрілася вона на одному вечорі з чоловіком, другом її подруги. Нехай буде Дмитром. Оскільки вона трохи випила, то він люб’язно погодився довезти її до дому. Спільні знайомі переконали її в його порядності, так що вона погодилася.

Дмитро був з нею тактовний і ввічливий, а найголовніше – самотній. Вони обмінялися номерами і почали зустрічатися.

Читайте також: Шість років дочки не бачила. І навіть на весілля по-людськи не запросили

Далі в житті Каті наступив, як вона казала, найкращий період її життя: галантний кавалер на представницькій машині забирав її з роботи на заздрість всьому офісу, дарував їй дорогі подарунки (за вартість однієї каблучки людина змогла б нормально харчуватися і жити пару місяців), водив в ресторани і все таке . Жив він у двоповерховому котеджі. Але було одне «але». У Дмитра був 12-річний син.

Катя дітей не особливо любила, але всіляко підтримувала зв’язок з сином свого коханого. Через деякий час вона вже 90% свого часу проводила в будинку Дмитра, а потім і зовсім переїхала до нього.

Стала вона вести справи по господарству, готувати їжу і прати. Її все влаштовувало: за дорослим сином можна не стежити, чоловік красивий і багатий, так що можна і потерпіти прибирання 200+ квадратних метрів.

Через рік такого життя вони одружилися. А ще через рік її повітряний замок почав валитися на очах.

Чоловік абсолютно втратив до неї інтерес як до жiнки, почав ставитися холодніше і частенько приходив додому напідпитку. Катя намагалася напоумити чоловіка, але він лише говорив:

«Я працюю, заслужив собі відпочинок з друзями. Навіть рот відкривати не смій».

Один раз до неї підійшов син Дмитра і сказав наступне:

«Він гроші в будинок приносить? Приносить. Ось і не обурюйся тоді. Сиди і їжу готуй »

Після такої заяви Катя вперше серйозно розплакалася. Вона дійсно вважала їх обох сім’єю і це місце своїм домом. Неприємно отримувати такі докори від близьких людей, вірно?

Потім він і зовсім став відкрито приводити інших дівчат в будинок зі словами: «Вона мій бухгалтер / юрист зараз буде консультувати. Не заважай”.

Катя частенько не витримувала і вибуxала, а він картав її тим, що все, що вона має отримала від нього. У ці моменти підключався його син і підтримував батька. Удвох вони доводили Катю до істеpики. Але не гучної і емоційної. До тихої і мовчазною істеpики, коли в душі все горить вогнем, а зовні не відображається нічого.

Нещодавно вже зовсім дорослий син Дмитра в ході ще одного cкaндалу закинув всі її речі в чемодан і викинув на вулицю. Весь цей час сам Дмитро сидів і навіть не намагався заперечити синові.

Вся тремтяча, Катя з одним чемоданом прийшла до мене додому і крізь сльози розповіла мені цю історію. Вона позичила у мене грошей і зараз поїхала до батьків у рідне місто.

Після цієї історії я ще більше полюбила свого чоловіка. Нехай він і не орудує мільйонами, зате щиро мене любить. А я люблю його.

Мораль така: цінуйте те, що маєте. Ідеальних людей і речей не буває.

You cannot copy content of this page