fbpx

Його дзвінок став для мене справжньою несподіванкою. Довго думала чи брати трубку, але коли набрав втретє, все ж відповіла. Голос тата ледь упізнала, схоже, він там плакав

Мама із татом прожили у шлюбі 35 щасливих років. І на 36 тато мій пішов із родини. На той момент мамі було 62, татові — 68. Моя мама була безутішна, ледь усе те пережила, вона ж думала, що в її сім’ї  все добре.

На це Різдво, ми як завжди, відвезли дітей до батьків, а самі поїхали відзначати.

Несподівано для всіх наш тато сказав, що взяв відпустку за свій рахунок ( а він працював досі), і вирішив з’їздити на місце спочинку батьків своїх батьків і відвідає сім’ю сестри заразом. Мамі навіть пропонувати їхати не став. зібрався швидко і поїхав.

За тиждень повернувся. А ще за тиждень оголосив, що подає на розлучення, що так жити більше не може, і що має людину, яка його по-справжньому любить і розуміє.

Моя мама була ошелешена такою новиною.

Читайте також: У нас по сусідству жила дуже добра бабуся- Лідія. жінка у віці, ледь по подвір’ю ходила. Ми їй і до магазину бігали і що по господарству допомагали. Діти її рідко приїздили, тож ми завше в усьому виручали. І ось бабусі не стало і діти вирішили той дім продати, а перед продажем попросили нас допомогти увесь непотріб винести на сміття. Тут правда і відкрилась

Виявилося, що нещодавно його розшукала в одній із соціальних мереж жінка, яка 40 років тому з ним зустрічалася. Вони почали переписуватись, а вона з того ж міста, що і його сестра. Він скористався моментом на Різдва та поїхав не так до родичів, як до неї.

Нічого він від нас приховувати і не намагався. Зізнався, що три дні прожив у неї. За його словами, вони один одному сподобалися. Вона вдова. Мабуть, він їй там наспівав, як йому погано в нашій родині, що він тут нікому не потрібний. Вона йому сказала-кидай все, у мене все є: 3-х кімнатна квартира, дача, машини і я тебе досі люблю.

Тато пішов швидко, а от мама засумувала дуже. Вона вросла у батька за ці роки. У них було своє життя. свої звички, свій уклад. мама раптом зрозуміла, що їй нічим зайнятись, немає для кого готувати, немає із ким, навіть побалакати у квартирі.

Ми із братом швидко зрозуміли. що сама вона із усім цим не впорається. Почали купувати їй квитки на різні події. Їздили із нею на прогулянки, придбали путівку на відпочинок в Туреччині і в санаторій. Не скажу, що мама уже все пережила, але виглядає краще, веселіша і вже немає отої туги і безвиході в очах.

А нині нам тато спокою не дає. Його Фея виявилась зовсім не такою як він собі намалював. за ці місяці татусик наш схуд, осунувся і разом якось постарів. Говорить. що від нього мама на дзвінки не відповідає, от і звертається до нас із проханням поговорити з мамою – можливо. вона прийме його і простить.

Наша мама зараз в Італії у подруги своєї. ніби як хоче там поки пожити. А от ми із братом ніяк не можемо вирішити, чи варто нам говорити їй про те, що батько вирішив повернутись?

Нам маму дуже шкода. тато не лише її, він і нас образив глибоко своїм учинком. Те як тато поводився при розлучині, те щ він говорив мамі… не знаю, принаймні ми пробачити такого не можемо.

Але чи праві ми із братом? Чи все ж варто мамі розповісти, що тато одумався?

Може хтось порадить, як нам бути у цій ситуації?

24,07,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page