Катю, я маю бути чесним, — сказав він, коли ми вперше торкнулися теми його сім’ї. — Я вже півтора року не живу вдома. Усе через постійні непорозуміння із тестем

— Я ніколи не буду з нею щасливий, — приречено мовив Михайло, — але й залишити не можу. Ти ж знаєш, я кохаю лише тебе. Однак, бувають обставини, які не можливо змінити.

Ці слова він сказав у вечір, який змінив усе. Але почнемо з початку.

На дні народження своєї подруги я познайомилася з чоловіком, якого назвемо Михайлом. Він був ІТ – спеціалістом, хоч вчився на іншому факультеті в інституті.

Ми швидко знайшли спільну мову, адже я теж працювала в цій сфері. Наші бесіди були настільки захопливими, що ми годинами не випускали телефонів із рук. Через місяць Михайло зізнався, що закохався. І я зрозуміла: це — той самий чоловік, про якого я мріяла.

Однак було одне велике таке “але”: Михайло був одружений. Його донечці лиш 1.5 роки.

— Катю, я маю бути чесним, — сказав він, коли ми вперше торкнулися теми його сім’ї. — Я вже півтора року не живу вдома. Усе через постійні непорозуміння із тестем.

Його дружина Ольга завжди підтримувала батька, а той ледь не щодня втручався в їхнє життя: радив, як доглядати дитину, як витрачати гроші, що купувати.

— Одного разу я просто не витримав і пішов, — пояснив Михайло. — Але вона не поспішає з розлученням. Думає, що я повернуся.

Він не міг бачитися із донькою, адже Ольга спершу заборонила йому навіть підходити до дитини. Це дуже його гнітило.

— Ти кохаєш її? — якось запитала я.

— Ні, — твердо відповів він. — Але доня. Вона моя частинка.

Наші стосунки тривали. Ми разом їздили на вихідні, планували майбутнє. Проте я завжди відчувала: його душа розділена між мною і донечкою.

Одного разу Михайло сказав, що Ольга дозволила йому бачитися із донькою. Вони почали проводити разом вихідні, а згодом Михайло почав заходити до їхнього дому все частіше.

— Тобі це не заважає? — якось обережно запитав він.

— Я розумію, чому ти це робиш, — відповіла я. — Це твоя дитина.

Але я відчувала ревнощі. Ольга дзвонила йому, питала поради щодо всього: від вибору черевиків до розпорядку дня.

Одного вечора Михайло не прийшов до мене.

— Дитина занедужала, — сказав він телефоном. — Я залишуся, щоб допомогти.

У той момент я зрозуміла: це кінець. Він не може покинути своє дитя, навіть заради кохання.

— Ти повертаєшся до неї? — запитала я, коли ми зустрілися наступного разу.

— Так, — відповів він, опустивши очі. — Я мушу.

Я мовчки кивнула, поцілувала його і відпустила.

Минуло кілька років. Вони з Ольгою знову стали сім’єю. У них з’явився ще один син. Я намагалася забути Михайла. У мене вже є кавалер і ми думаємо над тим, щоб створити сім’ю.

Але одного дня отримала повідомлення із невідомого номера: «Я буду любити тебе завжди». Наприкінці повідомлення був наш улюблений смайлик.

Я подивилася на екран телефону, і ледь на ногах втрималась. Мені так захотілось почути його голос, що й дихати не могла. Набрала, поговорили, потім зустрілись.

І знову купа перешкод,: я майже заміжня. він одружений, діти. Вже двоє дітей. А він каже що кохає і що не може мене ділити ні з ким. Просить, аби я була тільки його, бо ж теж його люблю.

Нині я на роздоріжжі. Що мені робити? Знаєте, це ж не випадково він з’явився саме тоді як я до весілля готуюсь, це ж знак долі, правда? Наше кохання справжнє? Ми пережевемо разом усі негаразди і зрештою створимо сім’ю?

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page