fbpx
Історії з життя
Коли родичка запросила нас на своє весілля, то ні про що не попередила. Повернулись ми зі свята з порожнім гаманцем і в поганому настрої. Краще б одразу розвернулись і піти

Коли родичка запросила нас на своє весілля, то ні про що не попередила. Повернулись ми зі свята з порожнім гаманцем і в поганому настрої. Краще б одразу розвернулись і піти.

У мене є родичка, з якою я раніше досить близько спілкувалася. Ми часто ходили один до одного в гості, і тому я знала про її життя практично все. Нещодавно вона повідомила радісну новину, що виходить заміж, і запросила мене з чоловіком і дітьми на весілля.

Я знала про те, що з грошима у нареченого і нареченої не густо, але думала, що якщо вони вирішили зіграти весілля, то значить є на що. Зрештою, коли я виходила заміж, у нас з чоловіком теж не було достатньої суми, і нас виручили батьки, адже це було і їхнє свято теж.

Однак, коли ми з сім’єю прийшли на торжество, то дізналися про те, що наречений з нареченою вирішили влаштувати «альтернативне весілля». Коли я запитала, що це значить, то мене просвітили: так як свято влаштовується для того, щоб розділити радість торжества з усіма близькими, і у молодих не було потрібної кількості коштів, щоб усіх нагодувати, вони вирішили, що кожен гість заплатить в ресторані сам за себе. Наречений до цього ще додав: «Люди приходять на весілля не для того, щоб наїстись за чужий рахунок, а щоб привітати молодят».

У мене від такої гостинності навіть дар мови ненадовго зник. Коли нас сюди кликали, то навіть не попередили про те, що потрібно з собою брати гроші на оплату банкету. Сказали тільки те, що весілля буде «скромним». Мій чоловік навіть запропонував віддати подарунки, привітати молодят швиденько, і піти. Але я вирішила, що це буде неввічливо, і не захотіла псувати людям свято.

Інші гості постійно щось замовляли, і нам не хотілося виглядати на їх фоні «бідними родичами». У підсумку, в цей вечір ми з чоловіком витратили практично всі свої гроші із зарплатної картки. При чому ще й ресторан виявився не з дешевих – ціни на м’ясо були просто кінськими.

Я постаралася зберегти «хорошу міну при поганій грі», і свого невдоволення не показувала, але мені здається, що моя родичка вчинила дуже непорядно. Весілля – це ж її особисте свято, а вона влаштувала його собі за чужий рахунок, та ще й здерла з нас дорогі подарунки. Я, можливо, прийшла б на торжество, якби мене попередили про те, що потрібно буде платити за себе самому, але в цьому випадку не стала б витрачати великої суми на покупку презенту.

Загалом, після свята, у нас з чоловіком залишився дуже неприємний осад, і поспілкувавшись з іншою ріднею, ми зрозуміли, що інші теж залишилися незадоволеними. Я написала молодятам, щоб повернули подарунки, а вони наговорили мені грубощів і виставили меркантильною. Сказали, що «даруване не повертають» і що гроші за стіл теж не повернуть. Після того, що сталося їх пара перестала з нами спілкуватися, хоча нам з чоловіком і самим цього не особливо хочеться. Хто правий у цій ситуації? Як би ви вчинили на моєму місці? Я шкодую, що не піддалася на вмовляння чоловіка, і залишилася на цьому «недовесіллі».

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головне фото – firestock.

You cannot copy content of this page