fbpx
Перейти до вмісту

Моя майбутня дружина зрадила мене. Зараз вона стоїть під дверима моєї квартири. Я чую, що вона плаче. Ціна питання: відкрити їй двері.

Зі Світланою ми познайомилися ще на першому курсі університету. Зустрічалися чотири роки, і тут вона почала мені розповідати, що всі її подружки вже виходять заміж, пора і їй весільну сукню одягти. Я подумав, що її бажання резонно. Зрештою, час будувати плани на майбутнє.

Я вже почав вибирати обручку. Хотів звозити її на море, зробити пропозицію в урочистій, романтичній атмосфері на узбережжі, пише “chas4you

Але після недавнього інциденту задумався: а чи варто воно того?

Історія сталася два тижні тому. Пішли ми з друзями в бар. З нами було сім хлопців і чотири дівчини. Я в той день втомився на роботі, тому вирішив залишити компанію раніше. Світлана залишилася. Я не заперечував. Нехай розважається.

Повернувся додому після опівночі і відразу ліг спати. Прокинувся через декілька годин і відправив їй повідомлення: “Коли приїдеш?” Відповіді не було. Я почав дзвонити. Раз, другий. Слухавку не брала. Повернулася о п’ятій ранку. Пахло від неї чоловічим парфумом.

Я запитав її, де була.

– У Микити фільм дивилися, — радісно відповіла моя наречена. Вона посміхалася, цілувала мене, але рухи її були якимись нервовими, а погляд бігав по кімнаті, і не міг зупинитися на мені.

– У вас щось було? – запитав я.

Світла сказала, що Микита намагався її поцілувати, але вона його відштовхнула. Через двадцять хвилин вона змінила свідчення. Так, вони цілувалися, але більше нічого не було, чесно-чесно!

Я удав, що повірив.

Але на наступний день сплив ще один цікавий факт. Виявляється, Світлана забула у Микити свої окуляри. Ну яка короткозора людина знімає окуляри, коли дивиться фільм?

Скільки після цього я не питав Світлану, вона говорила, що нічого не було. Тільки поцілунок. Тоді я вирішив поставити це ж питання Микиті.

Як у фільмах, ввалився до нього і з порога звинуватив, що той був з моєю дівчиною. Микита навіть не намагався заперечувати. Так, вони провели ніч разом, але почуттів між ними немає ніяких, чисто по п’яні захопилися один одним.

Вийшовши з квартири Микити, я відправив Світлані повідомлення:

“Микита мені все розповів“.

Вона кинулася мені дзвонити. Казала, що зробила помилку, що любить тільки мене, а з Микитою сама не знає, як так вийшло. Просила не руйнувати наші відносини, адже ми можемо бути щасливими.

Я розгубився. Вперше в житті не знаю, що робити. Може, і нерозумно руйнувати тривалі і, як мені здавалося, дуже класні відносини через одну п’яну помилку? Але з іншого боку, ніхто не дає гарантій, що після наступного келиха вина ситуація не повториться… Що робити? Записувати імена її випадкових коханців в зошит і зберігати її як сімейну реліквію?

Ось і зараз вона стоїть під дверима моєї квартири. Я чую, що вона плаче. Ціна питання: відкрити їй двері. І як же я цього хочу. Але щось зупиняє мене. Може, інстинкт самозбереження?

Позначки:

You cannot copy content of this page