fbpx

На Буковині у сім’ї забрали субсидію, через куплений смартфон

На Буковині у сім’ї забрали субсидію, бо купили гаджети «Apple».

Про це повідомляє “Буковинська правда” з посиланням на начальника обласного департаменту соціального захисту населення Віталія Савкіна.

У Заставнівському районі особа отримувала субсидії у сумі 21 тисяча гривень, але при цьому мала змогу придбати продукцію компанії “Apple” на суму 52 тисячі гривень. Після перевірки органами соцзахисту субсидію забрали.

“За результатами цієї перевірки, в першому кварталі 2018 року від Міністерства фінансів України отримано рекомендації на припинення отримання субсидій для 179 тисяч осіб, із них за результатами перевірки підтверджено та призупинено переплат по 185 особах на суму 339 тисяч гривень.

Не була винятком і Чернівецька область. Наприклад, у Заставнівському районі особа отримувала субсидії у сумі 21 тисяча гривень, але при цьому мала змогу придбати продукцію компанії “Apple” на суму 52 тисячі гривень.

У Чернівцях одним із членів сім’ї, які теж отримували майже 21 тисячу гривень субсидій, було придбано запальничок на 100 тисяч гривень”, – розповів Віталій Савкін.

Читайте також: Селяни весь час скандували «Вбuвця!»: на Закарпатті місцеві мешканці заблокували дорогу, вимагаючи арешту підозрюваного у вбuвcтві підлітка (відео)

You cannot copy content of this page