fbpx
Історії з життя
Набридло чекати розлучення. Я впевнена, що його дружина знає про моє існування, але їй просто не хочеться щось змінювати у своєму житті. І, як тапер бути. Як пришвидшити їх розставання

Набридло чекати розлучення. Я впевнена, що його дружина знає про моє існування, але їй просто не хочеться щось змінювати у своєму житті. І, як тапер бути. Як пришвидшити їх розставання.

Так вийшло, що мій коханий чоловік одружений. Я точно знаю, що почуттів до дружини у нього не залишилося, і що їх шлюб тримається на плаву лише завдяки наявності дітей, але чекати його розлучення вже просто набридло!

Він старший за мене на 23 роки, але виглядає набагато молодше за свої роки. Його дружина – звичайна жінка у віці: трохи повнувата, зі зморшками і без почуття стилю … Коли я вперше побачила її фотографію (знайшла в соцмережах), то навіть очам своїм не повірила. Я очікувала, що дружина такого багатого чоловіка, навіть в її віці, буде виглядати добре. Думала, що вона доглянута і стильно одягається. Але насправді – вона навіть чимось нагадує мою матір: коротка стрижка, носить старомодні сукні, і майже не фарбується.

Дуже дивно, що їх шлюб тримається так довго – близько 15 років, або навіть більше. Є двоє дітей-підлітків (хлопчик і дівчинка). Мій чоловік каже, що з почуттів до дружини у нього залишилася тільки звичка, і що він давно перестав бачити в ній жінку. Знаю, що до мене у нього було багато молодих коханок, але відносини з ними не затягувалися на довго. Зі мною ж він уже майже 2 роки, ми зустрічаємося по 2-3 рази на тиждень, і у мене навіть є ключі від його другої квартири.

Я впевнена в тому, що його дружина знає про моє існування, але не бажає його відпускати. За роки шлюбу мій чоловік створив великий бізнес, тому йому теж є про що турбуватися в разі розлучення і розділу майна … Але не дивлячись на це, він говорить, що любить мене, пропонує завести спільну дитину і обіцяє піти незабаром з сім’ї. Я йому вірю, і ніколи нікому його не віддам. Зараз він піклується про мене – оплачує житло, навчання, робить дорогі сюрпризи і незабаром (коли отримаю права), збирається купити мені машину. Також він познайомив мене зі своїми друзями і представив їм як свою дівчину.

Люди, які знають мого чоловіка багато років, кажуть, що раніше у нього таких серйозних стосунків не було. Будь-яка жінка затримувалася поруч з ним максимум на місяць, і ні про які серйозні плани не йшлося.

Зараз мені набридло бути «на другому місці» і я думаю, як пришвидшити його розлучення. Мені не хочеться чекати, поки його діти стануть повнолітніми, і він сам розлучиться з дружиною. Діяти через дружину марно – їй все одно, з ким він проводить час. Сестра радить скоріше вже вирішувати питання з дитиною, але я не впевнена, що хочу дитину саме зараз (мені 22 роки, і хочеться встигнути чогось досягти, наприклад відкрити власну справу і помандрувати). Але, з іншого боку, якщо зараз не матиму дитя – він може і зіскочити.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – firestock.

facebook