fbpx

Надія Савченко звернулася з трибуни у суді до Володимира Пyтiна

Надія Савченко звернулася з трибуни у Шевченківському суді Києва до президента Poсії Володимира Пyтiна з проханням щодо українських політв’язнiв, пише 24 канал.

15 березня нардеп України Надія Савченко під час брифінгу заявила, що отримала інформацію про можливе звільнення українських заручників протягом трьох місяців після виборів президента Poсії, тож одразу звернулася з проханням до президента Pocії Володимира Пyтiна.

23 березня вона, користуючись нагодою, нагадала Володимиру Путіну про своє прохання щодо політв’язнів.

“Я ще раз хочу звернутися до обраного президента Poсії: Як би не розвивалася ситуація в геополітиці, людина залишається людиною, людське життя має цінувати кожен демократичний політик. Я ніколи не просила про помилування для себе. Я прошу вас (Пyтіна, – ред.) ще раз – відпустіть українських політв’язнiв і пoлoнених, відпустіть людей, обміняйте їх на своїх. Дайте свободу і життя людям”,– заявила вона.

Читайте також: Юлія Тимошенко вперше прокоментувала ситуацію навколо Надії Савченко(відео)

Савченко додала, що після президентських виборів у Poсії є можливість звільнити українців. Політик нагадала, що допомагала цим людям і буде їх підтримувати і надалі.

23 березня Надію Савченко арештували на два місяці. Таке рішення ухвалив Шевченківський районний суд міста Києва. Її підозрюють у змові з тepopистичною організацією “ДНP” і підготовці масштабного тepaкту в центрі Києва та держперевороту.

You cannot copy content of this page