fbpx
Гумор
Найчесніший жіночий гороскоп: смішнішого і правдивішого ви точно не знайдете!

Лев

Жінка-Лев буде півгодини укладати складочку на спідниці, поки її чоловік чимось зайнятий і йому терміново потрібна допомога. Першим не витримає трирічна дитина і побіжить допомагати татові. Жінка-Лев продовжить укладати спідницю. Бо цариця. Я сказала — Цариця!

Цар-жінка настільки зациклена на увазі оточуючих, що навіть анекдот буде розповідати так, ніби проходить кастинг на гумористичне шоу.

Не дай бог бути чоловіком жінки-Лева. Ці жінки офігенні друзі, з тих, хто вночі витягне тебе з чужого багажника, але якщо ти її чоловік — ти чмо за визначенням. Тому що з сильним чоловіком вона не уживеться, а слабкого щоранку подаватиме собі на сніданок. “Рутина” в пристойній родині — це жінка-Лев плюс чоловік-Овен. Протокол можна писати вже на весіллі. Лідерство в жінці-Левові розвинене настільки, що межує з війною.

Розлютившись, жінка-Лев перетворюється в жінку-драму. І взагалі живе так, ніби вона на сцені, а ці убогі, убогі люди, що сидять в залі, і нічого не тямлять у мистецтві, просто зобов’язані встати і понести їй квіти.

Офігенно класні кулінари. Що добре в жінці-Левиці, це те, що готує вона від душі.

Діва

Чоловіче, запам’ятай: жінка-Діва тебе не любить. Навіть якщо вона старанно робить вигляд, що жити без тебе не може, знай: в душі вона позіхає.

Бо Діва взагалі не здатна любити. Коли всім роздавали вміння любити, дружити і прив’язуватися, жінка-Діва відстояла в черзі з усіма, отримала свою частку, перепродала її за рогом тридорого, склала гроші, і стала в чергу знову. А ось який дурень знову купить.

Про співчуття і безкорисливість Діва сказала «що за фігня?» і відмовилася це брати навіть задарма. Все одно ж не ходовий товар.

Якщо ви дружите з жінкою-Дівою, то це не тому, що у вас з нею глибоке взаєморозуміння і інші людські радості. Ні, просто ви їй чомусь потрібні.

Якщо вам здається, що це все дурниці і вона дружить з вами безкорисливо (тому що ви все одно нічого не можете їй дати), придивіться: може, вона тримає вас при собі, тому, що вона вигідно виглядає на вашому фоні?

Зарозумілість йде попереду жінки-Діви. Для утримання на плаву власного его схильна збирати навколо себе свиту, якою рано чи пізно захоче керувати сталевою рукою.

Гроші і робота — єдине, що цікавить цих зодіакальних сухарів.

Діва з тих, хто раніше одинадцяти з роботи не йде.

Вихідні?? Ура! Чим би цікавеньким зайнятися? Ммм… ооо, відмінний семінар з підвищення кваліфікації, дводенний, по вісім годин з перервою на каву.

У перерві на каву жінка-Діва знайомиться з чоловіком, якого забирає в свій будинок. Там розкладає його на ліжку як потрібно, диктує йому, що робити, а потім, коли він вже збирається заснути, видає флегматично: «Милий, я тобі викликала таксі, ти вже вибач, мені треба виспатися, завтра важкий день».

Я ж і кажу — прості людські почуття Діва продала за рогом. тридорого.

Терези

Жінка-Терези — це жінка страшний естет. У всьому.

Все навколо повинно бути красиво. Якщо одинока — то щоб стильненько, якщо чоловік — то щоб в черевиках за 500 баксів. Про черевики подбає сама. Тому що Терезам дуже не пофіг, що подумають про них люди.

До речі про чоловіка. Зазвичай, жінка-Терези підбирає першого зустрічного (бо взагалі схильна брати малозрозумілих особистостей, яких крім неї ніхто б не підібрав), і починає робити з нього людину. Щоб не соромно було показати подругам.

Чоловік у Терезів — це «усі-пусі, мій зайчик». Вона схильна вибудовувати навколо свого чоловіка окремий красивий світ. Заради цього і коня на скаку, і в палаючу хату теж.

Типові Терези: підібрала чоловіка, провела з ним пару ночей. Як тільки переконалася, що він тепер точно її, повела до стоматолога. Ставити брекети. Тому що у чоловіка, який поруч з нею, повинні бути гарні зуби.

Жінка-Терези — це жінка-жінка. Якщо на шляху намалювався чоловік — вона біжить в душ, робить укладку, бере сумку Майкл Корс і йде на побачення з таким виглядом, ніби це і не вона зовсім валялася три дні вдома з неголеними ногами. Взагалі все, що робить жінка-Терези, вона робить заради чоловіків. Якщо жінка-Терези не робить заради чоловіка, вона взагалі нічого не робить.

Підкорювати таку жінку потрібно виключно естетикою. Ось це все — квіти, шампанське, запах дорого одеколону — тут має бути більше, ніж з іншими.

Скорпіон

Якщо десь стоїть десять похмурих людей, а серед них ходить один і, заглядаючи кожному в очі, намагається заговорити, знайте: це — жінка-Скорпіон.

З походу на ринок за картоплею принесе контакти трьох нових знайомих і одного потенційного коханого.

Товариськість вісімдесятого рівня, в купі з підвищеним лібідо, призводить до того, що коханий заводиться в Києві, коханець заводиться в Тернополі, ще один — в Одесі, плюс на прикметі хтось в Житомирі. Це я зараз пишу про жінку шістдесяти п’яти років, якщо що.

Жінка-Скорпіон любить допомагати. Але допомога ця досить дивна. Вона як завжди не до кінця.

Як підбирає кошеня звичайна людина: вона його бере, оточує його мі-мі-мі, купує йому спеціальний корм, пипеточку, годує, лікує, прилаштовує. Або залишає собі. Душа ж прикипіла. Загалом, всіляко носиться з котом, і оберігає до кінця, котячого життя.

Як підбирає кошеня жінка-Скорпіон:

У кішки на роботі народилися кошенята. Жінка-Скорпіон зрозуміла, що треба рятувати. Вона забирає тритижневе кошеня до себе й насипає йому сухого корму. Так, галочки «врятувати» і «нагодувати» поставлені. Захоче жити — буде їсти. Кошеня, розуміючи, що ніхто з ним носитися не буде, вчиться їсти, що дають. Через півроку жінка-Скорпіон приходить до висновку, що кіт вже врятований і далі як-небудь сам, і випускає суворого від такого життя майже готового кота у природне середовище проживання. Кіт вже усвідомив, що життя — зовсім не рожеве, змужнів, і тепер так просто він нікому не попадеться.

…а жінка-Скорпіон незабаром підбирає горобчика, який випав з гнізда.

Те ж стосується і близьких. Якщо вам просто потрібні співчуття і мі-мі-мі — то це не сюди. Жінка-Скорпіон не розуміє, навіщо надовго зациклюватися на таких непотрібних речах, які все одно ні про що, коли потрібно діяти конкретно. Коротше, живе з близькими за принципом «захочеш жити — будеш їсти». Не хочеш їсти — хто тобі лікар? Їсти — це, звичайно, умовно.

Схильна зробити «уух». Але «ууух» це часто назло собі. Назло чоловікові пішла від нього з двома дітьми. Переживала довго, але не повернулася, хоча кликав. Ну а як повернутися? Назло має бути до кінця, так щоб каменя на камені! Ась, що? Назло собі? Та й пофіг!

(Якщо ви думаєте, що чоловік пив-піднімав руку-зраджував — то ви помиляєтеся. Просто їй щось не сподобалося).

Коротше, жінка-Скорпіон — це жінка добра, але, дуже, сувора. І жити з нею можна, тільки якщо не чекати зайвих сентиментів. І любити її потрібно грамотно. І часто.

Стрілець

Жінка-Стрілець — це вселенське зло. Диявол, побачивши жінку-Стрільця, пісяється і плаче. Більш нестерпних істот я в житті не зустрічав. Горять-горять, поки не зажарять всіх навколо.

Жінка-Стрілець доводить до божевілля спочатку себе, потім всіх оточуючих, потім знову себе.

Це жінка- яку не втримаєш. Аааааа, пооолетіли! Грошей немає? Ну банк почистимо! Часу немає? Зараз простір розширимо. Шансів немає? Та не сци, 100% де-небудь один для нас завалявся, що нам втрачати, а?! Втрачати іноді є що, але вона цього не розуміє.

Якщо ви з нею не згодні — це ваші проблеми. Здатна роздавати ментальні стусани навіть на відстані.

Типова ситуація з жінкою-Стрільцем:

Половина другої ночі. Повідомлення в Вайбері (переписую дослівно, з телефону):

«Я довго думала і зрозуміла, що потрібно зробити! Щоб вистрілити. Нам треба відкрити своє кафе! Я вже все продумала, інвестора я знайду. Всі відкривають, чим ми гірші! Тільки якесь тематичне обов’язково. Світ повинен дізнатися про нас! Ми ж розумні з тобою, скільки можна ось так?!»

Я, продрав очі на пілікання телефону:

«О боже… Лізо, ти твереза?»

Ліза:

«Абсолютно!»

Нижче від неї, відразу ж, одне за іншим:

«Тобі взагалі нічого в цьому житті не треба? Серйозно? Ти що, правда думаєш, що будеш цим своїм блогом все життя займатися? А що мені робити?! Мені от цікаво, правда. Тобі справді нічогісінько не треба??? Чому така реакція??? Ти за всі роки жодного разу нічого не запропонував!! Чому?? Ну чому?? Невже дійсно ні одна ідея в голову не прийшла за цей час?»

Я, в абсолютному ступорі, вже прокинувся:

«Лізо, відвали від мене! Відкривай кафе, хто тобі не дає!»

Телефон у відповідь аж розривається:

«Так я і не пропоную тобі самому все робити! Мене просто бісить така реакція! Невже ні одна ідея в голову не приходить!»

Я, звіріючи:

«Лізо! Якого дідька?!»

Ліза у відповідь:

«А якого ти на кожну мою пропозицію зі своїм «о боже»??? Чому ти ніколи не можеш спокійно відреагувати??»

Я:

«Лізо… Давай я буду просто займатися своєю справою, поки ти про ідеї думаєш.»

Ліза:

«Ти мене зараз звинувачуєш???»

Я:

«Ааааааааа!»

Ліза:

«Чому не можна просто написати: «Ну хороша ідея, давай подумаємо». І все, більше нічого не треба! Хороша ідея, подумаємо! А ти «О боже»! А для чого? І все таке! Чому кожен раз таке ставлення!»

Я:

«Мдаааа…»

Ліза:

«Все! Не хочу більше нічого обговорювати! Добре! Задовбали!»

…друга година ночі. Сиджу, в ступорі. Розумію, що мені тільки що капітально прилетіло, але абсолютно не розумію, за що.

Мораль: якщо вам дороге ваше психічне здоров’я, тримайтеся подалі від жінки-Стрільця.

Козеріг

Отже, спокій, тільки спокій!

Якщо жінка-Терези починає змінювати чоловіка під себе, то жінка-Козеріг робить так: вона знаходить собі чолов’ягу і починає створювати навколо нього життєвий комфорт і спокійне сите життя.

В принципі, для цих цілей їй підійде будь-який чоловік. Беремо що є, довго думати ніколи, нам треба працювати. Вона з тих, хто не дорого продає свої акції. У неї просто така картина світу.

Для того, щоб комфорт був максимальним, готова працювати до одуріння. Чоловік в цей час, ясна річ, сильно розслабляється.

Коли від дуже хорошого життя поруч з нею він починає й зовсім нахабніти, жінка-Козеріг, в силу власного характеру, довго це терпить.

Чоловік нагліє ще більше. Жінка-Козеріг починає розповідати подругам про свою важку долю, але змінювати нічого не поспішає. Сили ще є, можна сунути все на собі.

У якийсь момент сили закінчуються і чоловік конкретно отримує рогами в чоло. Втім, висновків він все одно не зробить, бо звик до того, що все пре вона, і абсолютно не розуміє, за що його так раптово, адже довго можна було.

Після чого жінка-Козеріг заспокоюється і знову надовго перетворюється в бабу-коня.

…А чоловік знову починає нагліти.

Водолій

Доброта врятує світ! Ой, а чого це світ не такий рожевий?

Жінка-Водолій – це ніжна блукаюча потороча. Моя думка? Запитайте у чоловіка, чоловік краще знає.

Ось вже де чоловік у родині завжди головний — то це у жінки-Водолія. Сама вона буде ходити на вшпиньки і слухатися коханого.

А слухатися вона його буде тому, що погано пристосовується до всього. Якщо жінці-Водолію пощастить з чоловіком — чудово. Якщо не пощастить, вона все одно буде благоговійно заглядати в рот будь-якому дурню, який випадково став її чоловіком.

Створіння образливі, але зовсім не мстиві. Їх взагалі більше цікавлять квіточки, а не цей жорстокий-жорстокий світ.

Жінки-Водолії люблять гроші, але, як не дивно, на відміну від чоловіків, зовсім не корисливі.

Чоловік надарував прикрас. Жили-жили, прийшли, на жаль, до розлучення. Ой, а може прикраси повернути?

До речі, як казали мої знайомі чоловіки, жінки-Водолії, незважаючи на гадану кришталевість, досить люблячі, серед них багато прихованих дівок з родзинками.

Риби

Пам’ятаєте сцену з фільму «Люди в чорному», де агент Джей стріляє в милу дівчинку, яка раптово опинилася серед монстрів? Він відразу зрозумів: якщо навколо всі упирі, а вона одна така тут в платтячку, значить, з дівчинкою щось дуууже не чисто! І вона, по ходу, небезпечніша всіх мирних упирів, разом узятих. Пам’ятаєте, так?

Так от ця дівчинка – це жінка-Риби.

На все навколо вони дивляться очима «Боже, який поганий світ!», але при цьому так добре ліплять понти і роблять вигляд, що вони всім рівня. Що не скасовує того факту, що всередині вони вважають себе майже обраними і отримують від цього справжню насолоду.

До речі, це дуже цинічні й жорсткі жінки. Їм насправді нікого не шкода. Себе не шкода теж.

Жінка-Риби – це людина без думки. Точніше, вона є, але вона не її, і незрозуміло, де вона її підібрала. Якщо Жінка-Риби висловила вам думку – забудьте. Все одно завтра все буде по-іншому. Обговорювати щось з жінкою-Рибою – пропаща справа. Якщо вона киває – це не означає, що вона згодна. Якщо вона перечить, це не означає, що вона проти. Все взагалі нічого не значить.

Якщо треба запропонувати їй куди-небудь з’їздити, то робити це потрібно за півроку мінімум, щоб вона добре подумала і звиклася з цією думкою. Але будьте напоготові, бо жінка-Риби — боягузка. Їй легше погодитися з пропозицією, ніж пояснити, що у неї немає грошей, не буде відпустки і вона просто не хоче на море. І вона погоджується. Зате, коли ти вже купив нову валізу і за чотири дні до передбачуваної поїздки ви їдете з нею за гарячим туром, вона посадить тебе в кафе і скаже, що не їде. Насправді це вона вже давно вирішила, а от сказати боялася. Чого боялася — незрозуміло.

Якщо запропонувати їй навіть просто погуляти по вулиці, вона буде довго думати. Спочатку про те, чи хоче вона чи ні, потім про те, що її чекає на шляху. Вона буде прораховувати різноманітні варіанти, їй треба знати напевне, у що її втягують і чим це все загрожує.

Жінка-Риби — хоч і не голова, але той ще сірий кардинал. При тому, що вона сама не здатна щось вирішити, знайте: якщо бачите, як мужик з криками «Ааа, мені треба!» біжить вперед, це означає, що десь ззаду плаває його Риба.

Вселити чоловікові, що йому треба недовго повоювати, щоб він отримав «учасника бойових…» та всі належні при цьому пільги? О, так! Це — жінка-Риби. Я ж казала — нікого не шкода.

Зате жінки-Риби — це природжені мами. Вони натурально заточені під сім’ю. Навіть якщо вони будують кар’єру, то тільки тому, що борщ нікому не потрібен і соплі витирати поки що нікому. Але як тільки вона знаходить собі потрібного чоловіка і виходить заміж, вона посилає до одного місця всю свою кар’єру і осідає в будинку між телевізором і плитою, однією рукою хитаючи немовля, іншою — помішуючи зажарку для супу.

Подружки, добре знаючи жінку-Рибу, співчувають чоловікові. Цей нещасний буде терпіти ще довгенько! Поки у нього залишився хоч шматочок його смачного мозку, Риба буде його їсти і навіть не подумає  відплати.

Наліво ходять за принципом «Ах, він на мене не так подивився?! Треба помститися,- піду з тим, з тим, і трохи оот з тим!».

Навіть якщо справа і не дійде до кінця (ймовірно, бо більше мріють, ніж роблять), буде потай тішити себе думкою, що могла б.

Загалом, жінки-Риби – це гарні, милі дівчатка. Тільки в голові у них – капець якийсь. І на конкурсі серед жінок знаків Зодіаку жінки-Риби отримують гран-прі.

Овен

Жінка-Овен — це тітка, наглухо байдужа до близькості. Але з чоловіками все одно неймовірна няша. Мімімі і мур-мур-мур.

Тому що крім близькості завжди є справи важливіші: пострибати на батуті, ліпити пасочки. Чому Овну не потрібен близькість, але потрібні пасочки? Ну так це просто! Жінки-Овни — це діти. Життєрадісність, оптимізм, енергійність, уррра!

Жінка-Овен ніколи не замислюється. Треба? Пішли! Не треба? То не треба, ми вже йдемо! Як це нас не впустять? А роги на що?

Жінка-Овен завжди хоче щось робити. Жінка-Овен, яка сидить на місці — це сплячий Овен. Ідеально доручити жінці-Овну якусь дурню, до якої завжди не доходили руки, вказати напрямок, і нехай грається.

Поки не повернеться — відпочивати і радіти життю.

Телець

Отже, грибочки ріжемо тоненько, розкладаємо акуратненько. Сир зверху рівним шаром, трохи збризнути лимончиком, подавати, потай фанатіючи від себе. І не дай Бог хтось поцупить шматочок до того, як на серветочках будуть розкладені прилади!

Ніжки перед сном миє, окремим рушником витирає. Рушничок перемо, розвішуємо, а коли висохне — обов’язково прасуємо.

Коротше, жінка-Телець здатна задовбати своєю педантичністю кого-завгодно. Але чоловікові вселяє, що це і є той самий домашній затишок, і без нього жити ну ніяк не можна.

Вона ніколи не дасть комусь просто спокійно існувати. І не дай Бог витерти ноги тим рушником, що для рук! Спеції у неї по банках, чоловік — по струнці, дітей умити, построїти, знову умити. Схильна попрацювати. Але підносить це як феєричне досягнення.

Здатна довести до гарячки тим, що не може визначитися. І взагалі паніка — друге ім’я жінки-Тельця. Якщо щось раптом не передбачено, Тельця починає ковбасити.

Саме тому не дай вам Бог кудись їхати з жінкою-Тельцем! У дводенну поїздку вона візьме дві валізи, в яких (на всякий випадок) буде: три спідниці, шість пар штанів, п’ять маєчок, сім кофтинок (раптом холодно?) дві курточки (раптом ще холодніше?), шуба (раптом серед серпня — і раз, зима!) три сумочки, туфлі, черевики та босоніжки (а невідомо, яка там погода!), вісім баночок, з яких треба вмиватися, десять тюбиків, з яких потім фарбуватися, півтонни ліків, топірець, мотузкові сходи, надувний пліт…

…і мереживна серветка, якою треба буде накрити в номері телевізор. Щоб було красиво.

Любить обвішуватися всякими дрібницями. Якщо на жінці-Тельці не навішені півтора кілограма золота та іншого яскравого дріб’язку — це неправильний Телець.

Комфорт та зручність — понад усе. Щоб схилити жінку-Тельця до подвигів, її треба упакувати в мішок і волокти до місця подвигу. Інакше з хати ти її не витягнеш.

Близнюки

-Дорогенька, з тобою неможливо розмовляти, ніколи не відомо, коли вибухне.

Життя з жінкою-Близнюками – це життя на мінному полі. І ніколи не знаєш, що й навіщо. Тому що в жінці-Близнюках тусується як мінімум три людини, і у них там своя атмосфера.

Типові Близнюки. Телефонний дзвінок:

-Любий, що тобі зварити? Можу гороховий суп, можу борщ з кислої капусти.

-О, давай борщ!

…Вдома його буде чекати гороховий суп. Навіщо дзвонила — незрозуміло.

Жінка-Близнюки потай не вірить в хороше, щире і самовіддане ставлення людей один до одного. Так само потай вона переконана, що друзі існують для того, щоб якось зробити капость, а подруги сплять і бачать, як прибрати до рук її чоловіка.

Жінки-Близнюки взагалі дуже милі на людях, але не дай Бог жити поруч.

До речі, Близнюки травневі хоч і мають з червневими загальні риси, але у них різні характери.

Травневі — це кар’єристки до мозку кісток, полковники в спідницях. Травневі це ось: командуємо, працюємо, командуємо (чоловік втік туди, де спокійніше), працюємо, командуємо — ааааа, чому немає особистого життя?! Будувати стосунки на роботі? Не годиться! А раз в рік загуляють, візьмуть квитки в джунглі Амазонки, куплять панамку і поїдуть клеїти чоловіків місцевих племен. Потім здадуть аналізи на всілякі інфекції і знову стануть суворою бізнес-леді, якій нічого не потрібно.

В ночі, о 2.30, ридатимуть в подушку: «Ааа, мене ніхто не люююбить!»

Червневі жінки-Близнюки трохи легші і простіші.

В Африку на побачення? Та не питання, погнали! В Одесу ось прямо зараз без грошей? Відмінна ідея, завжди мріяла! Йдете до мене в гості? Круто, чекаю, 4 години ранку, говорите? Та які питання!

Але, якщо депресія… то все. Мені завтра сорок років. Мені нічого не треба, життя не вдалося і скінчилося. Буду сидіти в кріслі і в’язати.

І, чоловіки, будь-яка жінка-Близнюки готова терпіти зради. Точніше, навіть не так. Вона в принципі готова бути нещасною і терпіти. Вона вчіпляється в чоловіка з надзвичайною силою, і навіть якщо він завідомо їй не підходить і псує їй життя — вона ніколи його не відпустить.

Рак

От не знаю, що говорити про цих жінок. Для мене взагалі дивно, що Рак — це не земний знак. Ґрунтовні вони якісь. Приземлені зовсім.

Жінка-Рак — вона взагалі нічим не виділяється. З нею можна зустрічатися раз у півроку, тому що частіше немає часу ні в тебе, ні в неї, а через десять років зрозуміти, що ви вже давно дружите.

Життєва пасивність призводить до того, що жінці-Раку багато не треба, вона знаходить собі звичайного партнера, який не хапає зірок, бере його і починає відкладати ікру. Вона відкладає її довго і не поспішаючи. Вона не поспішає, навіть якщо її кличуть заміж. Ну а куди нам поспішати? А чого, п’ятнадцять років разом? Ну так, напевно, пора. Давай через пару років обговоримо?

Взагалі, жартувати з жінок-Раків неможливо за визначенням, вони не дають приводів. Ні посміятися, ні поплакати.

Вони доброзичливі, спокійні, гарні. Завжди виручать і завжди безкорисливо, якщо тільки їм не лінь. Завжди вип’ють з тобою чашку кави і розкажуть багато цікавих історій, завжди вислухають тебе і не переб’ють. Хороші такі жінки, всі як одна. Надійні друзі, надійні дружини. Нуднуватий гороскоп про них вийшов, але ви вже вибачте, їх ніде кольнути.

You cannot copy content of this page