fbpx
Дозвілля
Найсильніша молитва люблячої жінки – Молитва За Чоловіка!

Кожна з нас не мріє про справжнє щастя в родині, про здоров’я своїх близьких. Всі ми бажаємо тільки найкращого своїм коханим і близьким.

Нам, сучасним жінкам так не вистачає вміння бути – дружинами… Сила молитви дружини за чоловіка незрівнянно більша, ніж навіть сила молитви його матері (вибачте, мами).

Зрозуміло, немає нічого гарячішого від молитви матері, яка просить за свого сина, але, одружившись, чоловік залишає батька і матір і стає єдиним цілим зі своєю дружиною.

Сила союзу чоловіка і дружини в очах Бога набагато перевершує суму їх сил поза шлюбом. Причина цього в тому, що подружжя об’єднує Святий Дух, Який надає силу їх молитвам.

Тому не можна не молитися: адже дуже багато поставлено на карту. Можете ви уявити собі молитву тільки за праву частину вашого тiла?

Читайте також: Молитва до святих мyчеників Адріана та Наталії про щасливий шлюб

Якщо одна сторона позбавлена підтримки і захисту і руйнується, то така ж доля чекає і іншу частину тiла.

Те ж саме можна сказати про тебе і твого чоловіка. Якщо ти молишся за себе, але не молишся за нього, ти ніколи не отримаєш бажаного благословення і не відчуєш повноти життя. Все, що відбувається з ним, відбувається і з тобою, і уникнути цього неможливо.

Пропонуємо Вам найпотужнішу молитву за свою половинку:

«Господи, Отче мій небесний, прошу тебе допомогти моєму чоловікові знайти і виконувати його призначення. Благослови його роботу, нехай вона приносить йому успіх і фінансове процвітання. Нехай він отримує задоволення, виконуючи свою роботу! Нехай його поважають і цінують люди. Відкрий йому серце, Господи, щоб все, що він робив, збігалося з твоїм божественним задумом. Дай йому оптимізму, Господи, даруй енергію і силу, щоб він у радості трудився на благо собі і всьому суспільству. Допоможи йому радіти успіхам і цінувати досягнуте. Нехай кожен його крок і подих буде спрямований назустріч Тобі, Господи!
Благослови його на його шляху! Допоможи йому набути впевненості і відкрий перед ним двері майбутнього Захисти його, Господи, від усіх ворогів і недоброзичливців! Допоможи йому рости і вдосконалюватися! Я молюся, Господи, про те, щоб я могла бути гідною супутницею своєму чоловікові! Щоб могла підтримувати, радувати і надихати його на нові звершення! Нехай наш союз буде міцний і угодний Тобі! Дякую тобі, Господи, за все, що Ти нам даруєш і віддаюся волі Твоїй святій! Будь благословенний, Господи, на віки віків! Амінь!»

Джерело.

You cannot copy content of this page