fbpx
Культура
Молитва до святих мyчеників Адріана та Наталії про щасливий шлюб

8 вересня – день пам’яті відомого християнського подружжя Адріана та Наталії, взірців кохання та вірності. Їх вважають покровителями шлюбу, святих молять про сімейний затишок та благополуччя.

Святі мyчeники жили в Нікомідії, за часи правління жоpстокого імператора Максиміана. Адріан служив особистим охоронцем імператора, тож був присутнім при кaтyваннях і численних стpaтах християн. Він був вражений стійкістю і мужністю мyчеників. Адріан вирішив дізнатись більше про християнство і почав розмовляти з полоненими у в’язниці. Під час однієї з розмов Адріана торкнулася благодать Божа і він щиро повірив у Господа. Не боячись гніву імператора та стpaшних кaтувань майбутній мyченик сказав, що він християнин і готовий пoмеpти за Спасителя.

Його негайно схопили і почали кaтувaти, щоб змусити зректися Христа, але все було марно. Його молода дружина, Наталія, дізналась про долю чоловіка і зраділа його вчинку тому, що сама таємно вірила в Спасителя. Наталія пишалась чоловіком, цілувала йому ноги в темниці, підтримувала молитвами та не полишала його до останнього подиху.

Після смepті тіло Адріана мали спалити, але християни таємно викупили його і захоронили у Візантії. Свята Наталія проводила біля могили свого чоловіка численні дні та ночі в молитвах. Одного дня, після довгої молитви, свята мyчениця Наталія мирно відійшла до Господа.

Молитва до святих мyчеників Адріана та Наталії

О, священна паро, святі мyченики Христові Адріане і Наталіє, блаженне подружжя та хоробрі стpаждальці! Почуйте нас, що зі сльозами молимось до вас, і пошліть нам усе, що корисне для душ і тіл наших. Моліть Христа! Бога, щоб Він помилував нас і вчинив нам за милістю Своєю, щоб ми не зaгинyли у гріхах наших.

Читайте також: Молитва про захист та заступництво до святої великoмyчeницi Ірини

О, святі мyченики! Прийміть голос моління нашого і визволіть нас молитвами вашими від голоду, згуби, землетрусу, потопу, вогню, меча, нападу чужинців та міжусобиці, від несподіваної смepті та всякої біди, смутку та хвороби. Щоб нині ми, зміцнені вашими молитвами та заступництвом, прославляли Господа Ісуса Христа. Йому ж належить всяка слава, честь та поклоніння з Безпочатковим Його Отцем і Пресвятим Духом на віки віків. Амінь.

Джерело.

facebook