fbpx
Історії з життя
Наталя заміж виходить через три тижні. А сьогодні вирішила з майбутнім чоловіком радістю поділитись – вона отримала останню суму, завдяки якій зможе купити омріяну власну квартиру. Реакція Максима була несподіваною настільки, що дівчина тепер і не знаю, чи вийде вона все ж заміж

Наташа живе у великому місті. Невдовзі збирається вийти заміж. Перед весіллям хотіла купити собі однокімнатну квартиру в передмісті. Без іпотеки, за реальну готівку. На квартиру в самому місті грошей не вистачає, а жити на знімній не хочеться. Тому планувала придбати квартиру і, можливо, її здавати.

Наречений дівчини Максим живе у місті та закінчує платити іпотеку за двокімнатну квартиру. Дізнавшись про таку ситуацію він залишився невдоволеним. І не довго думаючи сказав:

– Я не буду одружуватись, якщо ти купиш собі квартиру до шлюбу!

Обґрунтовуючи це, як прояв недовіри. Тому, що має вже майже оплачену власну квартиру, навіщо ще одна. Заява вже лежить в РАЦСі. Весілля відбудеться через 3 тижні. Навіщо тратитись. За ці кошти можна придбати, щось інше вже для сім’ї.

Наталя довго і наполеглива збирала на власне житло. Роки роботи в Польщі і чотири роки роботи в Італії, де власне з Максимом і познайомились. Це її мрія. Такий собі життєвий бізнес план: придбати маленьку квартиру і здавати узявши більшу в кредит і теж її здавати. вона напрацювалась на когось. тепер їй хочеться стабільності і постійного прибутку.

Але Максим проти всього цього. Проти прямо до розставання. А Наталя не знає, що їй робити. Вона ніби й розуміє, як потрібно вчинити, але всією душею кохає нареченого. Та й плаття вже купили. А він пропонує машину з салону на ті гроші узяти. Ніби як і ідея хороша, для родини ж старається.

Але є ще її рідна мама, яка просить не погоджуватись на його умови і брати квартиру до шлюбу. Якщо кохає, квартира то не перешкода, а навпаки – радість за кохану людину. А на авто і сам заробить, якщо дуже хоче прямо з салону.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка ілюстративна – pexels.

You cannot copy content of this page