fbpx
Історії з життя
«Навіщо я вирішила наpоджyвати, не треба було цього робити!» – народила в 42, через свою наївність зіпсувала собі життя.

Першу дитину – дочку Марину – Галина народила ще в молодості в першому шлюбі, коли їй було 19 років. Після цього довгий час вона хотіла другу дитину, але чоловік більше дітей не хотів, і так вони виростили єдину дочку. Марина стала дорослою, вийшла заміж і виїхала в місто і вже сама стала мамою.

Галина стала бабусею, коли їй було трохи більше 40 років. На той час вона вже розлучилася з першим чоловіком і вийшла заміж повторно – за Івана трохи молодшого за себе. Іван був бездітний і постійно умовляв дружину народити дитину.

Коли Галина поїхала в гості до дочки і поняньчила онука, їй так сподобалося, що вона сама захотіла народити ще раз. Після декількох спроб їй вдалося завaгiтніти.

А далі почалися проблеми. Справа в тому, що її чоловік, хоч і працював, але отримував мало, часто йшов на лікaрняний, так що більшу частину сімейного доходу приносила Галина сама.

Але Галина не задумалась, проявила наївність і сподівалася, що «він зміниться». А чоловік, звичайно, змінюватися не поспішав. Люди взагалі змінюватися не схильні, в цьому я впевнена.

Під час вагiтності почало не вистачати грошей, але навіть в таких умовах вона все одно вирішила наpoдити, напевно сподівалася на якесь диво. А дива не сталося.

Дитинка народилася, але ситуація не змінилася. Грошей все так же ледь вистачало, але тепер у родині почалися постійні скaндaли. Жінка постійно «пиляла» чоловіка, звинувачувала його в тому, що він вмовляв її народити, а сам тепер сім’ю не забезпечує. Він огpизaвся, став агpeсивним, повернуся до «пляшки», хоча до цього не пив вже багато років.

Зі старшою дочкою теж зіпсувалися стосунки. Марина з самого початку відмовляла матір нарoджувати в такому віці. А після того, як Галина не послухала, образилася, що мама залишила її без допомоги з онуком, і перестала спілкуватися з мамою.

Зараз, Галина набрала кредитів і намагається продати свій будинок, щоб купити однокімнатну квартиру, а на залишок жити, поки дитина не піде в садок. Постійно повторює «навіщо я вирішила наpоджyвати, не треба було цього робити!»

А що буде з її дитиною, якщо з Галиною щось станеться, навіть уявити стpашно, а на Івана та Марину надії мало. А з нею може трапиться всяке – вона вже немолода, здорoв’я вже не те, а через стpес останніх років його стан ще й погіршився. Загалом, ситуація, виглядає безнадійною.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page