fbpx

Не пропустіть свої знаки щастя. Якщо ви знайшли ці 10 речей, то ваша удача дуже близько! Якось раз знайшла ключ і справді потім дуже пощастило!

Схильна в це вірити! Якось раз знайшла ключ і справді потім дуже пощастило! Досі ношу з собою цей ключик, він мій талісман. Так що не пропустіть свої знаки щастя. Якщо ви знайшли ці 10 речей, то ваша удача дуже близько!

У житті ми постійно стикаємося з загубленими речами. Деякі з них є вкрай вдалими знахідками, здатними принести новому власникові щастя.

Кожного з нас ще з дитинства переконували, що чуже брати не добре. Багатьом відома фраза «скільки знайдеш, стільки і втратиш», тому до знайдених речей варто ставитися з обережністю і не підбирати будь-який предмет на шляху. Є речі, «заряджені» негативною енергетикою.

До них відносяться шпильки, каблучки, натільні хрестики, а також речі, що лежать на перехрестях доріг.

Наші предки вважали, що знахідки – це знаки, які попереджали, підказували і наштовхували на певні думки.

Як не пройти повз своєї удачі і які ж речі приносять щастя?

Залізна підкова, знайдена вами, є символом удачі і фінансового добробуту. Показати дорогу своїй удачі ви можете, забравши підкову з собою і прибивши її до дверей. Цей ритуал має глибоке коріння, адже в давнину коня могла дозволити собі тільки багата людина. Той хто знайшов цей предмет вважався щасливчиком, адже багаті часто прикрашали підкови своїх скакунів самоцвітами.

Читайте також: Моя бабуся прожила безбідне життя і поділилася секретами, як вимести з дому негатив, безгрошів’я, неприємності і залучити гроші

Ікона. Така знахідка означає, що Вищі сили оберігають і охороняють людину, яка наштовхнулася випадково на ікону. Перед тим, як підняти цінність, скажіть: «Господи, благослови». Цей знак долі обіцяє удачу у всіх починаннях. Однак варто пам’ятати, що без щирої віри в життя мало що зміниться. Ікону варто віднести до церкви і освятити, і тільки після цього її можна нести в будинок.

Годинник. Знайти годинник – до початку нового і сприятливого періоду в житті. Також вважається, що це своєрідне попередження. Така знахідка змушує задуматися про те, що час неминуче йде вперед і не стане чекати відстаючих. Варто поквапитися і згадати про відкладені раніше справи і виконати всі обіцянки, щоб подальше життя було вдалим і приносило тільки радість.

Ключ. Вважається, що ключ служить оберегом будинку від злих духів і намірів. Чим старіша ваша знахідка, тим активніше вона буде віддавати енергію на захист будинку. Його варто покласти під порогом і вимовити: «Як собака не гавкає, як замок не закриває, але будинок стереже і зло відганяє»

Гудзик. Знайшов гудзик – незабаром отримаєш приємні звістки. Чим більше в ньому дірочок, тим більше удачі принесе несподівана знахідка. Щасливий володар може зробити з неї талісман, що охороняє від пристріту. Досить протягнути в отвори червону нитку і зав’язати вузлом, щоб ґудзик не зісковзував. Такий талісман носять з собою і приховують від чужих очей.

Нерозмінна монета. Приємною знахідкою буде стара гнута монета. Чим старша, тим більше вона приносить удачі. Нерозмінною вона називається тому, що на неї нічого не можна купити. Розміняти теж не вийде через малій номіналу. Така річ служить відмінним грошовим талісманом і привертає фінансове благополуччя свого господаря.

Рукавички. Зустріти на своєму шляху пару рукавичок – до приємного знайoмства. Якщо вони шкіряні, то така знахідка обіцяє обіцяє міцні ділові відносини і удачу в грошах. Якщо самотня дівчина наткнеться на чоловічу рукавичку, це передвісник доленосної зустрічі з протилежною стaттю. Ні в якому разі не забирайте чужу річ собі. Залиште на місці або акуратно повісьте вище – можливо, господар знайде свою пропажу.

За матеріалами.

You cannot copy content of this page