fbpx
Культура
Моя бабуся прожила безбідне життя і поділилася секретами, як вимести з дому негатив, безгрошів’я, неприємності і залучити гроші

Моя бабуся прожила безбідне життя і поділилася зі мною секретами, як вимести з дому негатив, безгрошів’я, неприємності і залучити гроші

Раніше віники мали особливе, сакральне значення. За допомогою їх сили виганяли зло, позбавлялися від неприємностей, вимітали безгрошів’я.

ЯК вимести з ДОМУ НЕГАТИВ, ХВОPОБИ І негативної енергії:

На спадаючий місяць підметіть весь будинок віником, все сміття зберіть біля входу в будинок, прямо біля порога. Поріг вважається межею між двома світами. Зберіть сміття в совок, з совка викинете в пакет і тут же разом з ним переступіть поріг свого будинку зі словами: «Сміття до сміття, добро до добра. Чужого зла не треба, відправляю туди, звідки прийшов». Сміття винесіть на вулицю разом з віником. Додому йдіть, не озираючись.

ЯК  в давні часи віником УДАЧУ КРАЛИ:

За старих часів існував ритуал, за допомогою якого крали удачу у багатших і успішних людей. Для цього брали віник, йшли до паркану будинку щасливої ​​людини і починали помсти землю біля хвіртки, примовляючи змову на віник: «Вашу удачу собі забираю» Зібрану землю несли до себе додому і кидали в свій смітник. Це сміття повинне «переночувати» в будинку нічку. Після його можна викидати. Звичайно, забрати свою удачу таким способом, навряд чи можливо. Але взяти трохи везіння без шкоди для щасливого сусіда цілком реально.

В ЯКІ ДНІ підмітати НА ЗАЛУЧЕННЯ ГРОШЕЙ:

Якщо ви хочете не тільки прибратися удома, але ще і грошики залучити, то народна мудрість рекомендує враховувати при прибиранні дні тижня.

У понеділок замітати не можна – можна гроші втратити.

У вівторок мести – можна гроші знайти. У цей день завдяки прибирання можна знайти торішні заначки або втрачені гроші.

У середу прибирання – торгівля піде спритно. Підмітаючи підлогу в цей день, можна залучити удачу в бізнесі і продажах.

У четвер вимітають безгрошів’я. Для цього відкривають всі вікна, щоб пил, енергія втрат і бідності з підлоги, могла виходити через вікно.

У п’ятницю підмітати – гроші втратити.

У суботу віником махати – гроші зазивати.

У неділю замітати – проблем зазивати. Цей день не був призначений для прибирання.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook