fbpx

“Не завжди був таким привабливим брюнетом”: прихильники Володимира Дантеса не впізнали його на архівному фото

Український співак і телеведучий Володимир Дантес (справжнє прізвище Гудков), який з 2015 року є чоловіком солістки гурту “Время и Стекло” Надії Дорофеєвої, поділився своїм архівним фото зі шкільних років.

Знімок з’явився на Instagram-сторінці знаменитості, пише “24 канал“.

Зараз один із перспективних ведучих з’являється на телеекранах із розкішною зачіскою та в стильних речах. Однак не завжди Володимир Дантес був таким привабливим брюнетом.

На архівному знімку, опублікованому в соціальній мережі, співака складно впізнати, адже в школі він мав світле волосся та носив окуляри. Окрім цього, Володимир Дантес був значно гладшим, аніж тепер. За словами популярного ведучого, так він намагався бути схожим на Річарда Гіра.

Влітку я вигорав (волосся вигорало, – ред.) і стригся, як Річард Гір. Це якщо ви не помітили,– написав Володимир Дантес.

Прихильники не впізнали свого кумира на архівному знімку. “Не схожий! А чому так?”, “Якщо б показали і запитали хто це, я б і не дізналася”, “Він більше схожий на бабусю Рона, яку звали Тейсі”, “Хто б міг подумати!”, “Не вірю своїм очам”, – здивовано коментували підписники Володимира Дантеса.

Читайте також: “Запуск 4G-зв’язку та перерахунок пенсій”: які нововведення чекають українців у квітні

You cannot copy content of this page