fbpx
Історії з життя
Нещодавно я, випадково, помітила невістку в місті і вирішила на власні очі переконатися, що вона не така свята, як показує синові. Хотіла подивитися, куди вона ходить і чим займається, поки син на роботі. Так ось, я бачила, як вона зайшла в під’їзд незнайомого будинк

У мене є невістка. Скажу чесно, вона мені абсолютно не подобається. Вона зарозуміла, чужої думки ніколи не слухається і на все має відповідь. Загалом, стосунки між нами не склалися. Вона мене не сприймає, а я її. Але, це дрібниці. Що вона думає про мене і як ставиться, мало мене хвилює. Я стурбована тим, як вона поводиться з моїм сином. Справа в тому, що він у мене дуже м’який і довірливий хлопчик. Слухає і вірить всьому, що говорять. А особливо, коли говорить ця лисиця. Він ніби зачарований! Не бачить де правда, а де ні. Для нього, все, що скаже дружина – істина! А мене наче розпирає від злості, коли я спостерігаю за ними в цей момент! Не можу слухати її!

Але, це таке! Я б могла мовчати і далі, тільки вона вже зовсім пустилася берега. Справа в тому, що невістка невірна моєму синові. А він, наївний, нічого не бачить! Але мене не проведеш! Я підловила її! Нещодавно я, випадково, помітила невістку в місті і вирішила на власні очі переконатися, що вона не така свята, як показує синові. Хотіла подивитися, куди вона ходить і чим займається, поки син на роботі. Так ось, я бачила, як вона зайшла в під’їзд незнайомого будинку. В яку квартиру вона піднялася, не знаю, але я вирішила почекати. Невістки не було близько години, а потім, вона вийшла з якимось чоловіком. Вели поводились звичайно, як знайомі. Але я ж про все здогадалася! Я почала ходити за цією повітрулею і через кілька днів бачила її за тією ж адресою.

Вона точно там не просто так! Помилки бути не може! Куди вона ще могла ходити, як не до “просто знайомого”? І так, два-три рази на тиждень! Хто цей чоловік? Чому вони зустрічаються ? Я знаю всіх їхніх знайомих і цей чоловік не з їх числа!

Тепер ось я думаю, як мені вчинити. Я дуже хочу розповісти про все синові і вивести на чисту воду цю зрадливицю! Але я боюся, що він не повірить мені і вирішить, що я хочу очорнити його дорогоцінну дружину! Адже він прив’язаний до неї, як собачка! Тільки слухає, та виконує команди! Якщо син не захоче слухати мене? Але і мовчати не можу. Вона буде і далі розповідати йому байки, а сама гуляти направо і наліво.

Цього вечора за вечерею я поцікавилася у невістки, як минув її день. А вона з байдужим байдужістю відповіла, що як завжди, нічого особливого. Нічого особливого? Лепетала небилиці і не червоніла і це дивлячись мені і моєму синові в очі.

Як мені бути? Якщо розповім – стану ворогом для мого хлопчика! Якщо буду мовчати – буду «покривати» цю ошуканку! Може постежити ще й зібрати докази, щоб не відкрутилася? Чи почекати, поки син дізнається все сам? Може невістка «дасть маху» і все розкриється? Загалом, я дуже заплуталася і не знаю, як сказати синові. Боюся хвилювати його, а й прикривати “цю” не можу. Допоможіть порадою.

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page