fbpx
Дозвілля
Нiколи нe приймайте ці 7 речей в подарунок

А ви знали про це?!

Велика провидиця Ілона Калдре колись сказала: «Одним подарункам радій, інших бережися». Справді, згідно з народними прикметами, існують подарунки з негативним забарвленням, від яких краще відмовитися. Джерело

Ми пропонуємо розібратися, які предмети віщують неприємності і що потрібно знати, щоб захистити від нещасть і себе, і рідних.

1. Ніж

Ножі, ножиці і будь-які інші колючо-ріжучі предмети людина повинна здобувати собі сама. У речах з вістрям накопичується занадто багато негативної енергії. Якщо дарувальник вже дуже сильно наполягає, спробуй у нього купити цей предмет, нехай за чисто символічну плату.

2. Годинники

Цей предмет відраховує час. Начебто нічого особливого, але годинам властиво зупинятися. Щоб такий подарунок не символізував закінчення щасливого життя, краще віддати за нього дарувальнику кілька монет.

3. Гаманець

Беручи в подарунок порожній гаманець, ризикуєш втратити свою грошову удачу. Хоч копійка, але повинна в ньому бути! Краще відкупитися від такого подарунка, щоб по миру не піти …

4. Носовичок

У культурах багатьох народів існує традиція дарувати на пoхорoнах носові хустки. Цей предмет тісно пов’язаний зі сльозами і сумом. Та й паперові серветки куди практичніше …

Читайте також: A НА ЯКE МІСЦЕ ЗІРКИ ПОСТАВИЛИ ВАС? ТОП НАЙБАГАТШИХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ, ЯКІ ВМІЮТЬ ЗАРОБЛЯТИ ГРОШІ

5. Перли

Такий подарунок може залучити біду, втрати і хвoроби. У багатьох країнах він символізує невтішні сльози вдiв і сиріт.

6. Дзеркало

Дзеркало – занадто містичний предмет, щоб з легкістю дарувати і приймати його. Вважається, що воно може забрати красу, молодість і життєлюбність. Особливо варто побоюватися антикварних дзеркал.

7. Рукавички

З рукавичками пов’язано багато магічних ритyалів, спрямованих на управління особистістю. Тому такими речами прийнято обмінюватися (око за око, як то кажуть).

До народних прикметів можна поставитися по-різному: посміятися, здивуватися і навіть обуритися. Головне одне: якщо подарунок подарований з чистим серцем і відкритою душею, то ніякі містичні сили не зможуть нікому нашкодити!

Бережіть себе і близьких!

You cannot copy content of this page