fbpx

У Мережі з’явилося відео, де Уляні Супрун пропонують хабара квартирою

Опубліковано відео від НАБУ, на якому очільник “радикалів” Києво- Святошинського району та особистий помічник лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка Олександр Богачов пропонує хабар в. о. міністру охорони здоров’я Уляні Супрун, пише 24 канал.

Опубліковане відео – з так званої “справи Холодницького”. На відео, окрім Супрун, фігурують не менше 5 осіб. Серед них і Олександр Богачов, а також міський голова Вишневого Ілля Діков.

Зазначається, що після пропозиції хабара Уляна Супрун одразу звернулася до правоохоронних органів, тож згодом просто підігравала дійовим особам.

Також на відео міський голова Вишневого особисто зустрічається з Уляною Супрун і розмірковує над схемами передачі їй квартири.

“Як ви задекларуєте, це ваше питання, купили, не купили. Але є певні фонди, такі мої особисті”, – заявляє чиновник.

Тобто квартира, призначена для Супрун, з якихось фондів міського голови. Водночас у міськраді заперечують наявність вільного житла.

Квартиру для Супрун повинні були оформити на її помічника, і міський голова возив його показувати будинок.

Читайте також: Супрун прокоментувала рішення профільного комітету Верховної Ради про її відставку

В обмін на квартиру лікарня Вишневого повинна була отримати медичну техніку, в тому числі мамoграф, за рахунок міжнародних організацій.

Член правління “Центру протидії корупції” Олександра Устінова каже, що такі схеми – влада-лікарня-обладнання-відкат – типові для України. Найгучніші скандали пов’язані з “Охматдитом” та Інститутом paку. Масштаби Вишневого менші, але і вони дають учасникам дивіденди.

“Кожен раз, коли закуповується медичне обладнання – спочатку усі на цьому піаряться. Потім гроші на обслуговування цього обладнання дерибаняться. І третя стадія корупції, яку ми спостерігаємо – це устаткування потім продається. Ось ми пам’ятаємо, як супердороге обладнання, яке закуповували для “Охматдиту”, знайшли десь на складах Вінницької області”, – розповідає Устінова.

“Розплутавши цей клубок, у НАБУ склали повідомлення про підозру, але прокурори САП ніяк його не узгодять”, – розповідає детектив НАБУ Артем.

Сама Супрун та її помічник,на якого і оформляли квартиру, обіцяють прокоментувати цю історію з часом.

You cannot copy content of this page