fbpx

Оргaнізатори закликали бойкотувати фірми, які беруть на роботу українців. У польському Вроцлаві відбувся антиукраїнський мітинг

Оргaнізатори мітингу закликали сказати “ні” економічній міграції та бойкотувати фірми, які беруть на роботу українців. Повідомляє Intermarium з посиланням на Кориспондент

У суботу, 8 вересня, у польському Вроцлаві відбувся антиукраїнський мітинг. Його оргaнізатори заявляли, що через українців у Польщі піднімають вартість оренди і купівлі житла. А також що мітинг спрямований не проти самих людей, а проти нечемної антипольської міграційної політики.

Читайте також: Викрито схему розкрадання тисяч гектарів особливо цінних земель під Києвом

Як повідомляється, на мітинг у районі центральної площі прийшли не більше 10 осіб. Виступаючи, вони заявили про дискримінацію, оскільки українці заробляють більше і всюди чути не польську, а українську мову.

На мітингу роздавали листівки, у яких відзначали, що у Вроцлаві за кількості населення трохи більше 600 тисяч осіб проживає близько 60 тисяч українців (близько 10% міста). Там було написано, що через наплив українців зростають ціни на оренду житла, а поляки втрачають робочі місця. Оргaнізатори мітингу закликали сказати “ні” економічній міграції та бойкотувати фірми, які беруть на роботу українців.

При цьому поряд зібрався мітинг проти мітингу, на який прийшли близько 25 осіб. Люди тримали в руках плакати з написами, що націоналізм – це не патріотизм, а також задавалися питанням, чи погіршують поляки, які працюють за кордоном, стан справ у Німеччині і Франції. Обійшлося без сутичок.

Варто зазначити, що за декілька годин до початку заходу мер Вроцлава у Facebook написав, що не підтримує мітингу проти українців і вважає його оргaнізаторів провокаторами.

You cannot copy content of this page