fbpx

“Підпaлили цигани”: директор ТЦ у Кемерово розповіла свою версію причин виникнення пожeжі

Причиною пожeжі у торговому центрі “Зимова вишня” в російському Кемерово став підпал.

Зокрема, це підтверджує одна зі співробітниць комплексу, яка почула гучний звук у дитячій зоні та побачила стовп вoгню, пише “24 канал“.

Таку заяву зробила директор кемеровського торгового центру “Зимова вишня” Надія Судденок під час дачі свідчень у кримінальній справі про пожeжу, передає Telegram-канал Huepub.

“Двері в кінотеатрах не закривалися ніколи. Я завжди роблю всі обходи, сама роблю прибирання”, – переконує директор кемеровського ТЦ.

Так, за її словами, причиною пожeжі став підпaл. Зокрема, вона зауважила, що не раз “виставляла з торгового центру молодих людей циганської зовнішності, які безкоштовно грали в автомати, робили написи в туалетах. Як підкреслила Судденок, на них заявляли в поліцію, але тих в результаті відпускали”.

“Після пожeжі я питала своїх співробітників про те, чи всім вони допомогли вибратися з вoгню. Вони відповіли мені, що все гаразд, і тільки після цього почала надходити інформація про закриті кінозали та про кількість загuблuх.

Співробітниця, яку я опитувала, сказала, що почула гучний звук у дитячій зоні та побачила стовп вoгню. Сам атракціон не міг так запилати. Я стверджую: це був підпaл”, – наголосила Судденок.

Читайте також: “Я побачив комбінезон синього кольору”: поліцейський розповів, як вдалось врятувати немовля, яке п’яна матір жбурнула в річку

You cannot copy content of this page