fbpx
Історії з життя
Подруги мене не розуміють і кажуть, що на такого чоловіка, як у мене купа претендентів знайдеться. А я і чути нічого не хочу, ковтаю сльози і кажу, що на розлучення подаю. Терпіти такого більше не хочу і не можу.Якщо кому такий потрібен, прошу, ще й стрічечкою перев’яжу

Подруги мене не розуміють і кажуть, що на такого чоловіка, як у мене купа претендентів знайдеться. А я і чути нічого не хочу, ковтаю сльози і кажу, що на розлучення подаю. Терпіти такого більше не хочу і не можу.Якщо кому такий потрібен, прошу, ще й стрічечкою перев’яжу.

Я заміжня багато років і у мене прекрасна сім’я. Але є один невеликий недолік, який виводить мене з себе. Справа в тому, що мій чоловік абсолютно не допомагає мені по дому. Здається, що це дрібниця, але ми постійно сваримося через це. Я не можу назвати його ледарем, але мені хотілося б допомоги від нього саме в побуті. Звичайно ж, що стосується «чоловічої роботи» по дому, то тут питань немає. Чоловік лагодить крани, розетки, виносить сміття і так далі. Але в іншому, допомоги від нього не дочекаєшся.

Ми обоє працюємо. Ось тільки повернувшись додому, мій чоловік відправляється лежати на диван, а я в цей час займаюся домашніми справами. На мені буквально все! Насамперед я, звичайно ж, займаюся вечерею, адже сім’я голодна. При цьому я роблю все сама, чоловік мої прохання ігнорує. Хоча міг би допомогти хоч чимось: почистити або нарізати овочі, подивитись за каструлями або помити брудний посуд. Він завжди говорить, що кухня – це місце жінки і готувати їжу найлегше, що можна робити. І взагалі, що чоловікові на кухні не місце, і він заходить туди тільки щоб поїсти.

Після вечері я зазвичай перу або прибираю в будинку. Поки я займаюся цим, чоловік тільки бурчить на мене, що я галасую або заважаю йому. Ніколи і нічим він не допомагає. Хоча, витерти пил або розвішати випрані речі це хоч і не велика, але досить таки вагома допомога для мене. Плюс до всього, на мені ще й дитина, з якою потрібно пограти вкласти спати. Загалом, кожен мій день проходить однаково – цілий день я працюю, а потім весь вечір кручусь по дому. Часу на те, щоб розслабитися або просто полежати на дивані у мене немає.

Поки я справляюся з усіма справами, сил уже немає ні на що. Я просто падаю в ліжко і миттєво засинаю. Навіть не можу згадати, коли я останній раз сиділа з книжкою або журналом в руках і просто відпочивала. Я весь час в домашніх турботах і дуже втомлююся від такого графіка. Мені хочеться допомоги від чоловіка. Коли я говорю про це чоловікові, він зазвичай відповідає мені, що робота по дому не така вже й важка. І взагалі, що всі жінки так живуть і не скаржаться, а я вічно незадоволена чимось. Зрештою, наша розмова закінчується непорозумінням і все залишається як раніше.

Чоловік ніби не бачить і не розуміє, що я теж втомлююся на роботі і хочу трохи перепочити.

Останнім часом відносини у нас з чоловіком погіршилися. Нещодавно, ми зійшлись знову через побут, і я поставила чоловікові ультиматум – якщо він не почне допомагати мені по дому, то нехай просто йде. Впевнена, що мені стане легше від того, що він піде. Чому я повинна доглядати за людиною, яка не хоче допомогти мені навіть в дрібницях?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

You cannot copy content of this page
facebook