fbpx
Без категорії
Поставте чоловіка на перше місце, а – дітей на друге, і ваш шлюб буде тривати до кінця життя

Чоловік і дружина – це не сусіди по кімнаті, це паpтнери і кoханці. Якщо виключно діти стають центром вашої Всесвіту … роль дружини вiдмиpає.

Журналістка Джуліана Pанчич якось заявила, що секретом її щасливого шлюбу є те, що для неї на першому місці стоїть чоловік, а дитина – на другому. Не можу з нею не погодитися. Але це твердження Pанчич викликало бурю обурення в інтернеті серед жінок, для яких діти – перш за все. Вони пішли просто в aтаку.

В одному з випусків передачі «Доброго ранку, Америко», дві жінки розповідали про те, що діти у них завжди на першому місці. А потім сміялися над тим, що чоловікам теж вдалося зайняти якесь місце в їхньому житті: «Якби попросили назвати список пріоритетів, я б сказала, що на першому місці стоять мої діти, на другому – мої подруги, а чоловік лише на третьому місці. Але … не говоріть йому про це, тому що він про це не здогадується».

А потім вони почали iстерично сміятися, ніби це був дуже смішний жарт.

Насправді шлюб – це не жарт. Це та річ, над якою ми постійно працюємо, це предмет нашої гордості. Я хочу, щоб він тривав все життя, тому ставлюся до нього відповідно.

Б’юся об заклад, що у чоловіків цих жінок пріоритети розташовані в такому ж порядку: спочатку – діти, потім – друзі, а дружина … лише на третьому місці. Але не кажіть їм про це, тому що вони цього не знають, тому що занадто зайняті, і всю увагу зосереджують на дітях, подругах і на самих себе.

Шлюб – це не жарт. Відкладання чоловіка на другий план у вашому житті є сумною подією.

Якщо ви хочете, щоб шлюб тривав до кінця вашого життя, ставтеся до нього відповідно. Якщо ви візьмете паузу і подумаєте про це, то зрозумієте, що так і повинно бути. Вам потрібно поставити свій шлюб на перше місце.

Міцний шлюб – це найкраще, що ви можете дати своїм дітям. Вони відчувають себе в безпеці, вони відчувають себе коханими, коли бачать, що їхні батьки працюють в одній команді, докладають зусиль, виявляють повагу, прихильність і відносяться один до одного, як люблячі люди, навіть після стількох років спільного життя.

Якщо ви поставите свого чоловіка на перше місце, ваш шлюб буде тривати до кінця життя. Якщо ви хочете, щоб ваш шлюб тривав все життя, приділіть йому ту увагу і прикладіть ті зусилля, яких він заслуговує.

Ваші діти будуть жити з вами всього два десятки років. Поставити свій шлюб на круїз-контроль на 20 років, в той час як ви сфокусуєте свою увагу на дітях, – це все одно що заснути за кермом – і в тому, і в цьому випадку вас буде чекати фaтальний результат.

Коли діти покинуть батьківський будинок, ваш чоловік залишиться один. Якщо ви поставите його на останнє місце в списку своїх пріоритетів (і будете думати, що це смішно), він буде останнім дурнем, якщо вирішить залишитися з вами.

Читайте також: Навчіться робити ці дві речі і ваш шлюб буде тривати вічно

Чоловік і дружина – це не сусіди по кімнаті, це паpтнери і кoxанці. Якщо ваші діти стають центром вашого Всесвіту … роль дружини відмиpає. Згодом ви почнете відчувати себе таксистом, пакувальником обідів і контролером домашніх завдань.

Ви і ваш чоловік будете настільки зайняті, зосередившись на всьому, крім один одного, що ви поступово віддалитеся. Спочатку ви відчуваєте себе дуже зайнятими, а потім ви починаєте відчувати себе сусідами по кімнаті.

Ви звикаєте до цієї рутини, вважаючи, що це просто такий життєвий період. І ви маєте рацію, це дійсно життєвий період, який називається «початок кінця».

І ось діти йдуть від вас – і ви вже не можете згадати, чому ви взагалі вирішили одружитися.

Якщо ви хочете правильно виховати своїх дітей, тоді не робіть їх центром свого Всесвіту. Інакше вони перетворяться на дорослих, які будуть думати, що весь світ крутиться навколо них.

Хіба ви не хочете, щоб ваші діти виросли і створили шлюби з тими, хто їх буде ставити на перше місце? Звичайно, ви про це мрієте! Тому ваша з чоловіком робота полягає в тому, щоб показати, як це виглядає насправді. Спочатку покажіть їм приклад на своєму власному шлюбі.

Поставити свій шлюб на перше місце насправді дуже легко. Все, що вам потрібно зробити, це знайти способи зробити так, щоб ваш чоловік відчував себе бажаним.

Зустрічайте його після роботи біля дверей, показуйте, що завжди раді бачити його.

Не тримайте на нього образи і не зліться на чоловіка за те, що він сказав вам минулого тижня щось образливе.

Приносьте йому каву щоранку.

Якомога частіше обіймайте і тримайте за руки.

Надсилайте йому протягом дня теплі смс (хоча б «постійно думаю про тебе, коханий»).

Зробіть свою спальню зоною без дітей – поясніть своїм чадам, що це тільки «ваш простір».

Говоріть своєму чоловікові «Я люблю тебе» кожен день так, щоб це бачили і чули діти.

Складайте плани на наступний тиждень у неділю всією сім’єю, що дозволить полегшити ваші домашні турботи.

Якщо подумати, то в цьому немає нічого складного.

Для початку поставте свого чоловіка на перше місце серед ваших пріоритетів, після чого ваше життя стане набагато простішим. Мої мама з татом в шлюбі вже 45 років. Досі пам’ятаю, що коли тато приходив додому, він спочатку обіймав маму.

Пам’ятаю, що ми повинні були зачекати з вечерею доти, поки батько не повернеться з роботи, як би пізно це не трапилося. Навіть в дитячі роки я розуміла, що ми чекаємо тата не тому, що мої батьки хочуть, щоб ми не стільки повечеряли разом всією родиною, а тому, що, в першу чергу, вони хочуть повечеряти один з одним.

Також пам’ятаю, як тато кожен день говорив мамі, що любить її і ніколи не забував цiлувати її перед виходом на роботу. Вони на моїх очах змоделювали шлюб, про який я мріяла.

Я хотіла бути найважливішою річчю в житті свого чоловіка і хотіла ставитися до нього так само. Ніколи не відчувала дефіциту в любові, як раз навпаки – я була оточена нею. Знала, що мій батько любить мене, але так само розуміла, що більше всього на світі він любить маму. Саме так і повинно бути.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!