fbpx

Позафракційний народний депутат Надія Савченко з третьої спроби пройшла поліграф

Позафракційний народний депутат Надія Савченко пройшла процедуру судово-психологічної експертизи з використанням поліграфа. Про це повідомив її адвокат Олег Соловей “Українській правді”.

“Сьогоднішній день експертизи завершився, але чи завершилась експертиза загалом, нам не сказали. Обіцяли про це повідомити упродовж двох днів. Було кілька дивних речей. Перше – це те, що планували допит на понеділок, але з незрозумілих причин перенесли. Друге – сьогодні мав бути допит у Київському науково-дослідницькому інституті судових експертиз Міністерства юстиції. Але коли ми туди приїхали, нам сказали, що допит в СІЗО і Надія Вікторівна близько години була без адвокатів. Третє, що нам невідомо, чи допит завершився, чи ще буде”.

На допиті були присутні три експерти з інституту судових експертиз, сам адвокат Савченко та охоронець.

“Ставили різні питання, деякі з них повторювались. Надія почувалась впевнено, шкодувала, що це не транслюють, щоб інші експерти мали змогу проаналізувати її відповіді та реакції. Але атмосфера була така, що під час запитань не можна було навіть ворушитись. Савченко почувається нормально і впевнено”, – каже Соловей.

Читайте також: Матір Надії Савченко розповіла, на скільки схудла донька за 20 днів голодування

Через два дні експерти мають визначитися з попередніми висновками і з тим, чи потрібно їм ще продовжувати експертизу.

You cannot copy content of this page