fbpx
Технології
Простий метод: що робити, якщо банкомат не віддає карту

Ну, хто з нас не стикався з такою ситуацією, як зависання банкомату в процесі роботи з ним. Деякі моделі запрограмовані так, що в разі збою відразу видають карту назад, але більшість все-таки можуть проковтнути її і не помітити.

В такому випадку банк рекомендує дзвонити в службу підтримки, потім чекати інкасації, і тільки через кілька днів отримати свою карту назад.

Якщо ви не хочете чекати, скористайтеся наступним способом. Він відмінно показав себе в роботі з банкоматами Ощадбанку, але може працювати і з іншими пристроями.

Отже, знайдіть на клавіатурі кнопку «Скасування» і затисніть її. Зберіть все терпіння в кулак, адже чекати доведеться довго. Ні в якому разі не прибирайте палець. Банкомат може видавати дивні звуки. Простійте, тримаючи палець на кнопці 3-5 хвилин.

Читайте також: 90% людей роблять це неправильно: як насправді потрібно заряджати ноутбук

Незабаром залізний противник здасться на вашу милість і запропонує перемир’я. Точніше запропонує скасувати операцію. На цьому етапі важливо не прибрати палець. Другою рукою натисніть кнопку або область на екрані з написом «Так». Через секунду ви отримаєте картку назад.

You cannot copy content of this page