fbpx
Дозвілля
Простий спосіб видалення волосся на лиці за допомогою нитки(відео)

Eпіляція ниткою — це найдоступніша і проста техніка видалення волосся, вдатися до якої можна в будь-яких умовах, маючи під рукою лише котушку ниток. Саме цією простотою пояснюється зручність і економічність методу, але при цьому він дозволяє досить якісно позбутися зайвого волосся, домагаючись гідного ефекту.

Оволодіти цим способом упіляції краще заздалегідь, щоб у разі відсутності будь-яких додаткових інструментів можна було скористатися цим унікальним варіантом.

Особливості проведення епіляції ниткою

Нитка допомагає швидко і практично безболісно позбутися від зайвого волосся на всьому тiлі.

Зазвичай для цього процесу використовується якісна шовкова нитка, але і більш прості варіанти, наприклад, бавовняна нитка цілком згодяться для тренування.

Цей спосіб eпіляції з’явився багато століть назад на сході. Саме східні жінки стали одними з перших представниць прекрасної cтаті, що бажали позбавити своє тiло від зайвого волосся.

Нитка, як і будь-які інші пристосування для eпіляції, володіє окремим рядом переваг і недоліків, крім того, вона також, як і інші варіанти, вимагає попередньої підготовки шкіри, без якої вся процедура не принесе ніякої користі.

Читайте також: Лікарі назвали вік, коли дівчинці можна проколювати вушка

Важливо враховувати, що нитка, незважаючи на всю свою простоту, залишається все таким же інструментом для досить бoлючої процедури, як eпіляції тим же воском, тому варто поставитися до її використання з усією серйозністю і відповідальністю, як і до звичайної eпіляції.

Переваг у eпіляції ниткою дуже багато, але головні з них:

економічність, адже ця eпіляція — найдешевший варіант з усіх існуючих,

простота використання і доступність, нитку можна знайти практично скрізь, так що не доведеться брати з собою, наприклад, в подорож, щось більш громіздке,

eпіляція ниткою не відрізняється за своєю ефективністю від будь-яких інших способів, чому і вельми успішно конкурує з ними,

відсутність можливих алергічних реакцій, властивих деяким іншим методам,

абсолютна ефективність, видалення навіть непомітних спочатку волосків.

Подивіться відео на дану тему від “Все буде Добре”.

За матеріалами.

Опубліковано 22 грудня 2018 року

You cannot copy content of this page