fbpx
Події
Приємна новина: Вінниця отримала найпрестижнішу європейську нагороду в сфері “чистого” міського транспорту – CIVITAS Awards 2018

За впровадження модернізації трамваїв з власним брендом VinWay відзначили Вінницю, пише УкрІнформ.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов:

«Маю дуже приємну новину: Вінниця — серед 8 найбільш передових міст Європи за підсумками цьогорічного Форуму європейської ініціативи CIVITAS. Наше місто отримало найпрестижнішу нагороду у сфері “чистого” міського транспорту: CIVITAS Awards 2018».

Лауреати CIVITAS Awards 2018 стали відомі за підсумками щорічного форуму, який відбувся в м.Умео (Швеція). Вінниця брала участь у цьому заході вдруге.

Читайте також: Нова Міс-Україна 2018 відверто розповіла про себе

Європейська комісія відзначила Вінницю цією премією за впровадження унікальної практики модернізації трамваїв з власним брендом VinWay. Місто перемогло у номінації Bold Measure Award («За сміливий та інноваційний підхід») разом із бельгійським Гентом та німецьким Аахеном.

Європейська ініціатива CIVITAS об’єднує понад 300 міст і має на меті розвиток системи громадського транспорту в Європі та за її межами.

Вінниця стала першим містом України, яке долучилося до цієї ініціативи у 2015 році. Трамваї під брендом VinWay виготовляє КП «Вінницька транспортна компанія» на базі рухомої платформи списаних чеських трамваїв. Модернізований електротранспорт — власна розробка підприємства. Нові трамваї адаптовані для людей з особливими потребами, мають низьку підлогу та відкидні пристрої для в’їзду інвалідних та дитячих візків.

Зараз у Вінниці готується до виходу на маршрут вже десятий трамвай VinWay.

Джерело- CREDO

facebook