fbpx

Нова Міс-Україна 2018 відверто розповіла про себе

“Міс Україна-2018” Леоніла Гузь, яка приїхала в Київ будувати кар’єру з маленького села на Херсонщині, відверто розповіла про себе. 19-річна дівчина виросла в селі Агаймани. Леоніла любила в дитинстві співати і танцювати. Сама перед телевізором танцювала, копіюючи зірок. Вона завжди мріяла вирватися у велике місто. А ще вона мріяла стати перукарем. Про це Леоніла Гузь розповіла в інтерв’ю,“Фактам”.

Читайте також:Він викинув роки сімейного життя на смітник. Криза середнього віку зруйнувала родину

Леоніла розповіла, що їй подобається модельний бізнес, їй багато разів пропонували виїхати працювати в Китай, але вона так і не наважилася.

“Чомусь довгий час здавалося, що це моє покликання. Мені подобалося стригти, придумувати різні зачіски. Але з часом стало зрозуміло, що зовсім не хочу цим займатися. Може, в майбутньому це буде благодійний салон, де зможу розповідати дітям, як правильно доглядати за волоссям, тiлом. Я закінчила коледж і вступила на факультет товарознавства. Через півтора року переведуся в Київський національний торговельно-економічний університет на факультет туризму. Мені подобається модельний бізнес. Кілька разів я отримувала пропозиції за контрактом виїхати в Китай, але так і не зважилася. Зізнаюся, за великим рахунком, я ще не знаю, ким би хотіла стати”, – розповіла Леоніла.

Як раніше писав наш портал, уже колишня переможниця конкурсу “Міс Україна-2018” 23-річна киянка Вероніка Дідусенко все ж таки зібралася і прокоментувала скандальний інцидент.
Дівчина зібрала прес-конференцію, на якій пояснила свої вчинки.
Варто відзначити, що скандальна ситуація розгорілася після того, як оголосили інформацію про заміжжя і народження дитини Дідусенко, незважаючи на те, що за правилами конкурсу прямо заборонено таким учасницям брати участь.
Пізніше виконавчий директор оргкомітету конкурсу краси “Міс Україна” зазначила, що організатори конкурсу отримали документальне підтвердження порушення умов конкурсу з боку Дідусенко.

You cannot copy content of this page