fbpx

Рева заявив, що в Україні вигідно бути матір’ю-одиначкою (відео)

В Україні з 2000 року кількість матерів-одиначок збільшилась у 22 рази.

Про це журналістам у вівторок, 17 квітня, заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає “112 Україна“.

“Проблема полягає в тому, що ми створили такий соціальний механізм, який призводить до того, що людям сьогодні просто невигідно реєструвати шлюб. Тоді при призначенні субсидії ти можеш уникнути обліку своїх доходів, якщо у тебе немає чоловіка – ти отримуєш допомогу як мати-одиначка, ти отримуєш державну соціальну допомогу, малозабезпеченість. Сама наша система соціального захисту, як це не страшно звучить, стимулює людей не вступати в шлюб”, – зазначив Рева.

Нагадаємо, відповідно до закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” допомога на дітей одиноким матерям (батькам, вдовам, вдівцям) призначається у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини.

Повідомлялося, що станом на 1 січня 2018 року державну допомогу на дітей для одиноких матерів (батьків, вдів, вдівців) отримували 320,5 тис. осіб.

Читайте також: “Я взяла його вперше на руки вже на поxоронаx”: на Харківщині мати звинувачує лікaрів у смeрті свого новонародженого сина

You cannot copy content of this page