fbpx

Слідчий поліції з Дубна випікає печиво заради одужання сина

Найцінніше для батьків – здоров’я дітей. Слідчий поліції з Дубна Оксана Стрільчук виховує півторарічного синочка Матвійка, який має проблеми зі слухом. Заради лікування дитини жінка зайнялася випіканням печива, пише видання “ОГО”.

Перші прояви погіршення слуху мама запідозрила, коли Матвійкові було десять місяців. Малюк не реагував на голос. Під час обстеження районні лікарі запевнили, що дитина здорова. Коли хлопчику виповнився рік, батьки дізнались про стpaшний діагноз.

Сурдолог одразу помітила, що в нього є відхилення. Я здивувалась, як без аналізів вона так швидко вставила діагноз. Мені відповіла, це видно із зорової реакції дитини, – розповіла мама Оксана Стрільчук. – Адже в його віці в дітей не може бути настільки добре розвинений зір.

Родина поїхала на детальне обстеження до столиці. Там хлопчику встановили діагноз – двобічна сенсоневральна глухота. Опеpaцію можуть зробити у сусідній Польщі. Там вона коштує 29 500 євро. Таких грошей у родини Стрільчуків немає. Тато Матвійка працює майстром на молокозаводі, а мама – слідчим Дубенського райвідділу поліції. Тому винахідлива мама випікає печиво, яке продає через соціальні мережі.

Читайте також: 27-річна горе-матір на три доби закрила в квартирі і залишила без нагляду своїх малолітніх дітей

– Я не змогла сидіти склавши руки. Печиво замовляють на подарунок або на день народження діткам. Вірю, що ми впораємося з цим випробуванням, – каже мама.

You cannot copy content of this page