fbpx
Гумор
Сьогодні, нарешті, закінчилися мої п’ятнадцять років життя з тобою. Як бачиш, свій термін я відмотала повністю, від розпису в РАЦСі до мого підпису на документах про розлучення. Тепер я виходжу на свободу з абсолютно чистою совістю

Дуже часто, коли люди розлучаються, вони відгукуються про своїх колишніх з обуренням. Бо справедливо вважається, що якби не було претензій, не було б і розлучення. Але одна жінка, яка пройшла крізь складні психoлогічні моменти під час розлучення зі своїм чоловіком, зуміла знайти виключно хороші моменти. Свою вдячність чоловікові вона висловила у відкритому листі.

“Коханий мій, колишній чоловіче. Сьогодні, нарешті, закінчилися мої п’ятнадцять років життя з тобою. Як бачиш, свій термін я відмотала повністю, від розпису в РАЦСі до мого підпису на документах про розлучення. Тепер я виходжу на свободу з абсолютно чистою совістю. І, наостанок, хочу донести до тебе свою щиру подяку за все те, що ти мені дав.

1. Завдяки тобі я навчилося стійко переносити різні життєві негаразди, такі, як втрата ключів, грошей, мобільника. Я завжди сама знаходила вихід в будь-якій ситуації, щоб зберегти твої чуйні нерви.

2. Завдяки тобі я навчилася робити уколи. Так вийшло, що діти недужали, викликати медсестру додому було неможливо, а ти від виду шприца втрачав свідомість. І мені довелося самій набратися мужності і кoлoти беззахисні “булочки” непохитною рукою. А потім ще приводити до тями тебе.

3. Завдяки тобі я навчилася віртуозно виконувати будь-які домашні ремонтні роботи. Прибити полички – не проблема. Поміняти зливну трубу під раковиною – 5 хвилин роботи. Тобі на це ніколи не вистачало ні часу, ні сил. Тому мені довелося самій вивчати такі непрості гаджети, як викрутка, розвідний ключ і молоток. Зате тепер я не боюся залишитися вдома без чоловіка.

4. Завдяки тобі я навчилася вести переговори з ОСББшниками, розбиратися з поліцією, платити штрафи, писати пояснювальні листи. До речі після того, як у тебе відібрали права, мені довелося навчитися водити машину – адже треба було з веселих вечірок транспортувати твоє не дуже притомного тебе.

5. Завдяки тобі у мене дуже непогана, підтягнута фігура – адже я постійно перебуваю в русі – то сумки з продуктами волочу додому, то з лопатою наввипередки весь город перекопаю, тому що у тебе в цей момент корч зловив п’ятий палець на лівій нозі і встати з дивана ти не можеш.

6. Завдяки тобі я освоїла кілька професій – адже треба було хоч комусь в нашій родині заробляти гроші.

7. Ну і за що я дійсно вдячна тобі, що ти все-таки пішов від мене, втомившись від тотального нерозуміння своєї тонкої натури. Пішов, голосно грюкнувши дверима. І мабуть, тому не почув полегшене зітхання, що виривалося з моїх грудeй.

Велике тобі Спасибі!

Фото – ілюстративне.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page