fbpx

Спортзал в який я ходжу, відвідує один молодий хлопець. Видно по всьому, що з дуже бідної сім’ї

Від автора: – Спортзал в який я ходжу, відвідує один молодий хлопець. Видно по всьому, що з дуже бідної сім’ї. Тренер спортзалу повідомив, що начебто з бiженців. Але, не про вiйну і політику пост. Пост про внутрішню силу, яка не всім притаманна. Цей хлопець викликає у мене глибоку повагу. Зараз зрозумієте, чому.

Є у нас, у людей, речі з якими ми часом не можемо впоратися. Щось таке, що іноді сильніше за нас. Деякі слабкості. Ми часто хочемо не бути, а здаватися. Авто, яке не можеш собі дозволити, але маєш, одяг, який змушує людину їсти сухарі, але на людях триматися в тренді.

Є речі, яких ми соромимося. А є й такі, які попри все від всяких там проблем, звільнені. Яких не зупиняють косі погляди і тихий оцінювальний шепіт за спиною.

На даному фото взуття цього хлопця. У сам зал він входить в таких капцях, які всі вже знають. Махрові такі, які видають в готелях.

У цього хлопця явно немає грошей на взуття, але на вдосконалення себе є! Зазвичай буває навпаки. Знаєте, це внутрішня сила. Її прояв. Індикатор, який про неї говорить. Такі люди в підсумку багато чого можуть домогтися. Якщо з шляху не звернуть. Не дивлячись ні на що йдуть до мети. Таким шкода грошей на сигаpети і пивo. Такі поставили собі завдання і до нього йдуть.

Йому не комфортно в залі. Це помітно. Його тапочки ловлять косі погляди і це дає про себе знати. Робить свою справу. Але він не перестає відвідувати зал. І платити 400 грн за місяць. Він спокійний і врівноважений. Я давно за ним спостерігаю. Він не з тих, які ходять по вулицях з гoлим торсом, наплювавши на думку і реакцію інших … Це відразу видно. Він просто ще нічого не досяг. Наполегливий і скромний.

Я знаю багатьох, більшість з яких в стареньких кросівках в зал не увійдуть. Не кажучи вже про «готельні тапки»… Вони занадто залежні від чужої думки і їх це часом гальмує. А деяких і рухає. А ось цьому хлопцеві вдалося через все це переступити.

Читайте також: Поглянувши на його руки, мати поклала сина в коробку і залишила назавжди.17 років потому люди плакали, слухаючи його

Я вирішив подарувати йому кросівки. Разом з ним з’їздити і оплатити. Особисто я вважаю, він їх заслужив. Для мене це важливо. Ось таким потрібно допомагати і таких рухати. Під час наступної зустрічі хочу з ним поговорити.

Зараз думаю які підібрати слова, щоб людину не образити. Розумієте, так? Якщо вдасться допомогти з роботою – допоможу. Так як необхідно давати людині не рибу, а самі знаєте що… Вудку, якою ту саму рибу можна ловити.

Не трактуйте ніяким чином даний текст. Це просто думки вголос, якими з вами ділюся. Ситуацією, яка мене зачепила. Людина, яка повагу викликала.

Чому написав про це? Можливо тому, що я сам як цей хлопець не зміг би? А можливо тому, що впізнаю себе в цьому хлопцю? Адже теж часто дію всупереч …

You cannot copy content of this page